Turyści

Eleganckie, ekskluzywne noclegi dla bardzo wymagających w urokliwym Szczecinie

Serce województwa zachodniopomorskiego przyciąga co rok mnóstwo turystów. Noclegu mogą szukać w licznych hostelach i schroniskach albo opłacanych apartamentach.
apartamenty do wynajęcia w Gdańsku
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy w Trójmieście? Dowiedz się, jakie atrakcje są tutaj dostępne

Wakacje to oczekiwany przez każdego czas, nade wszystko z tej przyczyny, że w końcu można oderwać się od zwykłych obowiązków, gderliwego szefa czy w przypadku dzieci – od szkoły, za którą nie wszystkie maluchy przepadają. Dobrze jest gdzieś wyjechać, by jeszcze przyjemniej spędzić czas i cieszyć się chwilami spędzanymi wspólnie z rodziną.
nocleg
Napisane przez: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stolica polskich Tatr – co można odwiedzić w Zakopanem?

Zakopane, określane zimową stolicą Polski, to miasto z chęcią odwiedzane przez miłośników gór nie tylko zimą, ale także w lecie. Do wielkiej popularności tego położonego w województwie małopolskim miasta bez wątpienia przyłożyło się jego położenie na mapie naszego kraju. Zakopane to miasto, które otaczają najwyższe polskie góry - Tatry.
Mazury
Napisane przez: Michał Huniewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Weekend majowy 2016 na Mazurach - czy warto?

Mazury to świetne miejsce, aby odpocząć, złapać kontakt z naturą i spędzić wakacje. Dzięki pięknu naturalnego otoczenia, czystemu powietrzu oraz wielości zabytków i atrakcji, które czekają na , Mazury co roku przyciągają tłumy, które niezwykle chętnie przyjeżdżają do tego uroczego zakątka Polski.
relaks w Polsce
Napisane przez: Elroy Serrao
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego możemy tam oczekiwać?

Zatoka Pucka nie będzie tak znana jak plaże Gdańska albo Sopotu, ale jednak to bardzo popularny, miły akwen przeznaczony dla plażowiczów. turyści jednak często tego faktu nie dostrzegają i miast zdecydować się na lepsze miejsce na wypoczynek - nad zatoką, decydujemy się na gwarne oraz komercyjne plaże.


Z jakiego powodu warto zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego możemy tam oczekiwać?

A przecież plusów spędzenia czasu w Zatoce Puckiej jest naprawdę wiele, między ten fakt, że woda tam jest zawsze nieco wyższa niż po prostu morzu.
wakacje na Kubie
Napisane przez: Gareth Williams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Cudowne wyjazdy zorganizowane przez polecane firmy

Decydując się na wakacje z biura podróży, musimy upewnić się, że dana firma gwarantuje nam bezpieczne oraz komfortowe warunki. Ostatnio częściej dowiadujemy się o tym, że biura podróży ogłaszają upadłość, zostawiając zagubionych klientów w obcym kraju. Warto więc wybrać jak najlepszą firmę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.