Turyści

Eleganckie, ekskluzywne noclegi dla bardzo wymagających w urokliwym Szczecinie

Serce zachodniego Pomorza przyciąga co rok mnóstwo gości. Noclegu mogą szukać w wielu hostelach i pensjonatach albo wynajmowanych apartamentowcach.
nocleg
Napisane przez: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stolica polskich Tatr – co można odwiedzić w Zakopanem?

Zakopane, nazywane zimową stolicą naszego kraju, to miasto tłumnie odwiedzane przez miłośników gór nie tylko zimą, ale również latem. Do wielkiej popularności tego leżącego w województwie małopolskim miasta na pewno przyczyniło się jego położenie na mapie Polski. Zakopane to miasto, nad którym górują najwyższe góry w Polsce - Tatry.
relaks w Polsce
Napisane przez: Elroy Serrao
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego możemy tam oczekiwać?

Zatoka Pucka nie jest tak bardzo znana jak na przykład Gdańska albo Sopotu, ale to bardzo popularny, miły akwen przeznaczony dla plażowiczów. turyści jednakże bardzo często tego nie zauważają a więc miast zdecydować się na lepsze miejsce do wypoczynku - nad zatoką, decydujemy się na hałaśliwe i komercyjne plaże.


Z jakiego powodu warto zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego możemy tam oczekiwać?

A przecież plusów spędzenia czasu w Zatoce Puckiej jest naprawdę wiele, między innymi to, że woda tam jest zawsze nieco większa aniżeli na otwartym morzu.
Mazury
Napisane przez: Michał Huniewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Weekend majowy 2016 na Mazurach - czy warto?

Mazury to doskonałe miejsce, by odpocząć, złapać kontakt z naturą i po prostu spędzić wakacje. Dzięki pięknu naturalnego otoczenia, czystemu powietrzu oraz wielości zabytków i atrakcji, które czekają na gości, Mazury co roku przyciągają tłumy, które chętnie zjeżdżają w ten uroczy zakątek naszego kraju.
wakacje na Kubie
Napisane przez: Gareth Williams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Cudowne wyjazdy zorganizowane przez polecane firmy

Decydując się na wakacje z biura podróży, powinniśmy upewnić się, że dana firma zagwarantuje nam bezpieczne oraz dogodne warunki. Ostatnio częściej dowiadujemy się o tym, że biura podróży ogłaszają upadłość, zostawiając zagubionych klientów w nieznanym kraju. Dobrze jest więc zdecydować się na możliwie najlepszą firmę.
apartamenty do wynajęcia w Gdańsku
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy w Trójmieście? Dowiedz się, jakie atrakcje są tutaj dostępne

Wakacje to wyczekiwany przez każdego okres, głównie z tego powodu, iż nareszcie można oderwać się od zwyczajnych obowiązków, zgryźliwego szefa czy w przypadku pociech – od szkoły, za jaką nie wszystkie maluchy przepadają. Dobrze jest gdzieś pojechać, aby jeszcze przyjemniej spędzić czas i cieszyć się chwilami spędzanymi razem z rodziną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.