Eleganckie, ekskluzywne noclegi dla bardzo wymagających w urokliwym Szczecinie

Centrum zachodniego Pomorza kusi rokrocznie tysiące gości. Noclegu mogą szukać w licznych hotelach i pensjonatach albo wynajmowanych apartamentach.

luksusowy apartament
Napisane przez: Emily May
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Szczecin kusi głównie swoim unikalnym położeniem – na pograniczu Polski i Niemiec, w pobliżu wybrzeża Morza Bałtyckiego, tuż nad zbiornikiem wodnym Dąbie. Turyści nie mogą narzekać na nudę. W mieście działają liczne muzea i teatry, a gości przyciągają również Opera na Zamku i Filharmonia Szczecińska, nie bez kozeryokreślana jako „najpiękniejszy budynkiem Europy”. To także w tym mieście działa najstarsze kino na świecie – Pionier pracuje nieprzerwanie od…ponad stu lat.

Kolejne teksty

Czemu powinniśmy wybrać się do Kątów Rybackich? Na co dobrze jest zwrócić uwagę? Co przyciąga w te piękne rejony?

rezerwat
Napisane przez: Mikey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Standardowy dylemat osób, które mają ograniczony czas na urlop to zastanawianie się, czy wyjechać w góry czy może gdzieś indziej? Kąty Rybackie to miejscowość, jaka powinna przekonać wiele osób do odwiedzin właśnie tego zakątka Polski


Turyści mogą także zwiedzać liczne kościoły oraz zabytkowe pałace i kamieniczki. W większości z nich, na najwyższych kondygnacjach, w samym centrum miasta znajdują się luksusowe apartament owce do wynajęcia - zajrzyj tu. Apartamenty różnią się od siebie pod względem liczby osób, pokojów, powierzchni i cen. Zwyczajowo każdy składa się z pokoju sypialnego, toalety i kuchni. Sypialnia odgrywa też funkcję salonu. Odwiedzający mogą tu skorzystać także z telewizji z kablówką i wieży. Kuchnia wyposażona jest w podstawowe wyposażenie (lodówka, kuchenka, ekspres do kawy), z kolei w łazience skorzystamy z – wanny lub kabiny prysznicowa, pralka i suszarka - https://eapartament.pl/apartament_19_plenty_1.htm/. Odwiedzający otrzymują także czystą pościel i świeże ręczniki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.