Wczasy w Trójmieście? Dowiedz się, jakie atrakcje są tutaj dostępne

Wakacje to wyczekiwany przez każdego czas, nade wszystko z tego względu, że w końcu można oderwać się od codziennych obowiązków, marudnego szefa lub w przypadku dzieci – od szkoły, za jaką nie wszystkie maluchy przepadają. Warto jest gdzieś pojechać, aby jeszcze milej spędzić czas i cieszyć się chwilami spędzanymi wspólnie z rodziną.

http://www.mng.gda.pl/edukacja/zabytki-i-atrakcje-gdanska/
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednym ze szczególnie z niezmiernie lubianych wakacyjnych kierunków jest Trójmiasto. Z jakich atrakcji można tam korzystać oraz jakie zabytki zobaczyć, aby zapewnić sobie ciekawy urlop?
Bez wątpienia jest to morze, nad jakie powinniśmy się wybrać choć parę razy, aby pooddychać jodem, skakać przez fale i po prostu odprężyć się leżąc na piasku. Takie chwile nie zdarzają się za często, toteż dobrze jest jak najwięcej korzystać z takiej możliwości. Następnie możemy pojechać do Sopotu, by wejść na Molo oraz zrobić sobie fantastyczne fotografie, jak również kupić pamiątki, jakimi obdarujemy najbliższych. Odwiedzając Gdańsk z kolei bezwzględnie należy odwiedzić Muzeum Narodowe (www.mng.gda.pl/). W Gdańsku jest wiele ciekawych miejsc, a Muzeum to wyłącznie jedno z nich. Na pewno powinno się jeszcze pójść na Długi Targ, sfotografować się obok Neptuna i zobaczyć sławnego Żurawia. Ostatnie miasto – Gdynia – jest miastem portowym, w którym czeka na nas Skwer Kościuszki, cumujące koło nabrzeża statki, w tym Dar Pomorza, a także Akwarium Gdyńskie, w którym można podziwiać ryby, gady i płazy pochodzące nie tylko z Europy, lecz również z wielu innych zakątków świata.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.