Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są przygotowane na przygotowanie eventów i satysfakcję klientów?

Planujesz organizację konferencji i nie wiesz jakie miejsce wybrać? A może potrzeba Ci czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Zobacz co w tym temacie ma do zaoferowania rynek!Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.
To budowany, szczeciński wysokościowiec mieszczący się w dzielnicy Śródmieście-Północ na ulicy Wyzwolenia 50, przy skrzyżowaniu Witosa i Odzieżowej. Tworzenie budowli Hanza Tower Szczecin zaczęła się jesienią 2011 roku, a dobiegnie swojego końca wiosną 2017 roku. Sporo ciekawych wiadomości znajdziesz pod tym linkiem kontynuuj czytanie. Powierzchnia użytkowa tego wielopiętrowego budynku będzie miała ponad 54 tys. m2, z czego natomiast wielką część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo niemal 22 tys. m2, z około 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, lokale handlowe i usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Strukturę architektoniczną tego fantastycznego obiektu opracowała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest znana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy budowli stoją centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Napisane przez: tico_24
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to szeroka paleta doboru- . Nie brakuje nowoczesnych obiektów konferencyjnych, położonych w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców.

Korci Cię, by zostawić szczerą opinię pod powyższym tekstem? Pamiętaj, że nawet krótki komentarz z strony (http://metfix.com.pl/oferta/elementy-zlaczne/nakretki-i-pokretla/) będzie przez nas przestudiowany z chęcią.

Te najpopularniejsze obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne a także foyer z lokum na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych jest zaprojektowana wielofunkcyjnie, m.in. z wykorzystaniem nowatorskich, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. Podczas aranżacji większych widowisk można na takie obiekty liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej klasy hotelach. Miejsca takie są zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające wieloletnie doświadczenie nabyte przy organizacji setek przeróżnych eventów o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w przeróżnych budowlach hotelowych oraz konferencyjnych.
Jako właściciele firmy dobrze znają wymogi i oczekiwania klientów wobec budynku, jak również szczególne wymogi w stosunku do samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo urządzonych, jak i wyposażonych w nowatorski sprzęt multimedialny!
2023/03/24, 05:08:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.