Plecak: istotne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

Wśród przeznaczonych do górskich wędrówek akcesoriów plecak jest jednym z bardziej istotnych. Wyprawy w góry to rzecz jasna obowiązek posiadania nie tylko plecaka, ale na ogół także najróżniejszych akcesoriów, które są niezbędne przy biwaku w górach. Jakiego rodzaju akcesoria są nam niezbędne poza plecakiem? Jak wybierać plecak?W sklepach z wyposażeniem turystycznym znajdziemy bardzo duży wybór plecaków. Są wśród nich nie tylko mające malutkie rozmiary miejskie plecaki Wolfgang, ale także wyposażone w jedną komorę plecaki turystyczne i plecaki Wolfgang, których pojemność jest o wiele większa , a tym samym wynosi od czterdziestu do nawet sześćdziesięciu pięciu litrów. Jakiego typu plecak zdecydujemy się kupić zależy więc przede wszystkim od tego, w jakim celu będziemy go używać. Jeżeli mamy w planach trwający kilka , a nawet kilkanaście dni trekking, będziemy potrzebowali dużego plecaka, w którym zmieści się nie tylko kilka zmian odzieży, ale również namiot, śpiwór i naczynia kuchenne (http://skalnik.pl/plecaki-b-wolf-gang). Podczas długiej wyprawy , która ma charakter trekkingowy naprawdę przydatna jest menażka.
menażka
Napisane przez: Jean Synodinos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Znana dzisiaj menażka w naprawdę niewielkim stopniu przypomina swoje poprzedniczki sprzed naprawdę wielu lat. Bez wątpienia zmienił się materiał, z którego są wykonane. Tradycyjne , zrobione z aluminium menażki zostały zastąpione menażkami wykonanymi z aluminium anodowanego , a także menażkami wykonanymi z tytanu. Są więc nie tylko trwałe, ale przede wszystkim niezwykle lekkie, co jest bardzo istotną cechą, kiedy udajemy się na trwający kilkanaście dni trekking.

Kolejne teksty

Fajną alternatywą na odbycie wakacji zimowych, okazują się być narty studenckie.

narty
Napisane przez: summonedbyfells
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Świetnym pomysłem na urlop są narty studenckie. Studenci oraz osoby uczące się zazwyczaj otrzymują dość znaczne obniżki na różnorakiego rodzaju wyjazdy, przez to nie powinno nikogo dziwić, że z nich używają oraz starają się jak najwięcej pozwiedzać w czasie swojej edukacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.