Noclegi na świecie
hotel SPA
Napisane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Estetyczne zabiegi, na jakie ściąga polanica zdrój hotel spa.

Chcąc odpocząć od codzienności, chcemy zaszyć się w spokojnym, ustronnym miejscu. Tymczasem po co uciekać, jak można w inny sposób się zrelaksować.

Polanica zdrój hotel spa to jest właściwe miejsce. Sama nazwa wskazuje że może być źródłem zdrowia, dzięki swojemu położeniu . Od zawsze kontynuowana jest tutaj turystyka zdrowotna. A licznie nawiedzana przez turystów nie tylko polskich, umożliwiła na otwieranie kolejnych uzdrowisk.
piękna łazienka w hotelu
Napisane przez: Agnieszka Bykowska
Zainspirowane przez: http://bykowskaagnieszka.wordpress.com/

Jakie warunki powinno spełniać wyposażenie łazienek hotelowych? Sprawdzamy jak sprostać oczekiwaniom gości.

Wszyscy hotelowi goście zasługują na moment relaksu po całodniowym spacerowaniu, czy też uciążliwych konferencjach. Jako właściciele hotelu powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby kwatery, a w szczególności łazienki pozwalały turystom na skuteczny odpoczynek, który są w stanie zagwarantować głębokie wanny z hydromasażem. W hotelowych łazienkach nie może także zabraknąć świeżych ręczników, jak i płynu do hydromasażu, jaki może jeszcze bardziej umilić relaksującą kąpiel.
mazurskie jezioro
Napisane przez: Saskia van de Nieuwenhof
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Wakacje Mazury nie tylko dla amatorów żaglówek

Każdy znajdzie coś interesującego wprowadzając nocegi Giżycko. Wybierając się na wczasy, próbujemy szukać takich rejonów, które radują się świetną oceną, posiadają nam wiele do zaoferowania, a jeszcze dają nam ewentualność zwiedzenia pobliskich miejscowości.
stare zdjęcia Krakowa
Napisane przez: Jonas Van den Eynde
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kraków – ładne fotografie vintage

Kraków to zdecydowanie pełne czaru miasto pod wieloma względami. Jest to wyjątkowe i inspirujące miejsce, gdzie tradycja miesza się z nowoczesną kulturą, pełnym smakowitych delikatesów, urokliwej zabudowy i zaczarowanych dorożek, które wywiera doskonałe wrażenie na podróżnych, a miejscowi cenią w nim życie.
wakacje
Napisane przez: Alden Cornell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróż do Ziemi Świętej to z pewnością doświadczenie jakiego nie da się zapomnieć.

Odrębnie, czy ktokolwiek wyjeżdża w to miejscena pielgrzymkę, albo być może tylko w celach związanych z turystyką. Dla dwóch tego typu grup albowiem miasto to ma wiele do przekazania. Z tego względu, dobrze jest, jeśli przygotujemy się do tej wycieczki skrupulatnie. Chociażby, zalecane jest zadecydować, czy chcemy podróżować na własną rękę, lub może mamy plan wyjechać na taką eskapadę z wybranym biurem podróży.
miasto
Napisane przez: Wygoda Travel
Zainspirowane przez: Wygoda Travel

Bukareszt – stolica Rumunii świetnym miejscem na krótki wypad, przekonaj się sam, iż warto tutaj przyjechać

Podróże to konik, jaki niezaprzeczalnie wciąga. W końcu znacznie lepiej jest odwiedzić następne państwa, kosztować nowe przysmaki, podziwiać rewelacyjne zabytki i poznawać ludzi, z jakimi nie mielibyśmy okazji się spotkać podążając z domu do pracy i pracy do domu, niż wciąż przesiadywać w swoich 4 ścianach, choćby bardzo ładnych.
Chiny
Napisane przez: Richard Barton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka dni w Pekinie, zatem co umieścić na liście kluczowych punktów, aby jak najlepiej poznać to miasto

Pekin, stolica Chińskiej Republiki Ludowej, jest miastem, które niejeden z nas umieścił na liście marzeń. I znakomicie nadaje się nawet na parodniową wycieczkę, albowiem dwutygodniowy urlop nie u każdego jest możliwy do wzięcia. Co wpisać do najważniejszych punktów zwiedzania, kiedy i my mamy zamiar wybrać się do nadmienionego miasta?
plaża w Łebie
Napisane przez: Michał Paluchowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dogódź sobie - wypoczynek nad rodzimym morzem

Wiosna już na stałe zagościła wśród nas, z pewnością zaczynamy już snuć plany wakacyjne. Każdy z nas ma swoje ulubione rejony - niektórzy co roku wybierają bułgarskie plaże, inni preferują sierpniowy wypoczynek spędzić w Karpatach, jeszcze inni udają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w którym kierunku pojedziesz na urlop, dobrze zaplanować go zawczasu, określić dokładnie miasto, odszukać nocleg i każde inne potrzebne dane, które usprawnią nam organizację.
hotel
Napisane przez: LTB Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: VipTurystyka.pl

Przygotowania do wakacji - Odpoczynek w czasie wakacji

Wakacyjny odpoczynek jest bardzo ważny dla osoby, która przez pozostałą część roku dużo pracuje lub się uczy. Podczas urlopowego wypoczynku można wypocząć, zrelaksować się i zapomnieć o codziennych obowiązkach, a poza tym naładować akumulatory na kolejne ciężkie miesiące. Lecz chyba każdy urlop, żeby mógł się udać, należy odpowiednio rozplanować. Oczywiście nie będzie takiego kłopotu, jeśli wypoczynek jest zorganizowany, wtedy za wszystkie rzeczy będzie odpowiadał organizator, a do kupującego będzie należało jedynie przypilnowanie tego, aby wszystko odbywało się tak jak ot było ustalone.
Las
Napisane przez: Jereme Rauckman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak odnaleźć najlepszą bazę noclegową w Bieszczadach

Wybierając się na wymarzony urlop oczekujemy, aby miejsce, w którym zamieszkamy było jak najlepsze. Dobrze jeśli możemy dobrać nocleg nie tylko pod względem poziomu, lecz także kosztów. Gdy wyruszamy do małych miejsc niejednokrotnie nie posiadamy wielu wyjść, lecz kiedy naszym wyborem są Bieszczady, taki kłopot nie ma miejsca, ponieważ istnieje tam bardzo dużo miejsc noclegowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.