Plaża
Grecja
Napisane przez: Jon Worth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżować i nie przepłacać

By zwiedzać świat wcale nie trzeba wielkich nakładów finansowych - liczy się przede wszystkim umiejętność wyszukania tanich połączeń lotniczych, jakie są na pewno w asortymencie każdego przewoźnika, należy tylko wiedzieć, jak je znaleźć.

Podróżować i nie przepłacać

W taki sposób możemy zwiedzić cały świat i nie stracić przy tym fortuny.
apartament
Zainspirowane przez: http://villamare.com.pl/

Letni wypoczynek z całą rodziną

Jeszcze przed rozpoczęciem następnego sezonu wypoczynkowego dobrze jest pomyśleć nad tym, gdzie pragnęlibyśmy spędzić kolejne wakacje. Większość z nas jak w każde wakacje wybierze polskie morze. Pomimo tego, że Bałtyk nie należy do tanich miejsc wakacyjnych, pogoda pogoda często nie rozpieszcza, a znaleźć wolne apartamenty nad morzem w czerwcu nie jest proste, nie możemy się oprzeć i wyjeżdżamy kolejny raz nad Bałtyk.
zachód Słońca w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pensjonaty w Kołobrzegu, czyli w jaki sposób zadbać o wspaniałe ferie?

Wybierając się na urlop czy też wakacje na pewno planujemy multum rzeczy. Naturalnie przede wszystkim wybieramy miejsce naszego wyjazdu. Jednym z miejsc, jakie z pewnością należałoby odwiedzić, szczególnie letnią porą jest bez wątpienia Kołobrzeg.
ferie nad morzem
Napisane przez: Radisson Blu
Zainspirowane przez: Radisson Blu

Wyjazdy jednakowo dla najmłodszych jak i dorosłych – gdzie opłaca się udać?

Większość rodziców w momencie, kiedy ich dziecko ma wolne od zajęć szkolnych planuje żeby spędziła ona ten czas efektywniej niż przed telewizorem.
bułgaria
Napisane przez: Tomasz Czyczyło
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinno się odwiedzić w Bułgarii?

Bułgaria jest państwem ogromnie popularnym w zakresie turystyki, a jest to zapewne jeszcze pozostałość z czasów, kiedy przynależeliśmy jako państwo do niesławnego bloku wschodniego oraz jedynym państwem gdzie warto było pojechać były właśnie wybrzeża Bułgarii. Na urlop w tymże kraju stać było sporo rodzin a wciąż jest to miejsce, do którego można za względnie niedużą opłatę spędzić przyjemnie urlop. Ceny są niezbyt wysokie, a do restauracji możemy chodzić niejednokrotnie i dobrze się najeść.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.