Plaża
plaża w Łebie
Napisane przez: Michał Paluchowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dogódź sobie - wypoczynek nad rodzimym morzem

Wiosna już na stałe zagościła wśród nas, z pewnością zaczynamy już snuć plany wakacyjne. Każdy z nas ma swoje ulubione rejony - niektórzy co roku wybierają bułgarskie plaże, inni preferują sierpniowy wypoczynek spędzić w Karpatach, jeszcze inni udają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w którym kierunku pojedziesz na urlop, dobrze zaplanować go zawczasu, określić dokładnie miasto, odszukać nocleg i każde inne potrzebne dane, które usprawnią nam organizację.
Wyspy karaibskie
Napisane przez: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na Karaiby można wybrać się w czasie wakacji albo udać się tam w charakterze gościa zaproszonego na baśniowy ślub członka rodziny

Bursztynowe plaże, smukłe palmy, rafy koralowe, egzotyczny smak mango, pejzaże jak z obrazka - na tego typu atrakcje są w stanie liczyć wszyscy ci, którzy zdecydują się spędzić wakacje na Karaibach, a nie nad Morzem Bałtyckim. Najkorzystniej zamieszkać na dwa tygodnie w hotelu usytuowanym nad brzegiem morza, bo tylko taka lokalizacja gwarantuje śliczne widoki na wschody i zachody słońca.
apartament
Zainspirowane przez: http://villamare.com.pl/

Letni wypoczynek z całą rodziną

Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu urlopowego powinno się pomyśleć nad tym, gdzie pragnęlibyśmy spędzić kolejne wakacje. Zdecydowana większość osób jak co roku wybierze polskie morze. Pomimo tego, że Bałtyk nie należy do najtańszych miejsc wakacyjnych, pogoda jest zmienna, a znaleźć wolne apartamenty nad morzem w czerwcu nie jest łatwe, nie możemy się oprzeć i wyjeżdżamy kolejny raz nad Bałtyk.
ferie nad morzem
Napisane przez: Radisson Blu
Zainspirowane przez: Radisson Blu

Wyjazdy jednakowo dla najmłodszych jak i dorosłych – gdzie opłaca się udać?

Przeważająca część rodziców w momencie, kiedy ich dziecko ma więcej wolnego od szkoły planuje by spędziła ona ten czas efektywniej niż przed telewizorem.
morze
Napisane przez: Gerhard Giebener
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu powinniśmy odwiedzić wyjątkowe Trójmiasto? Sprawdzamy jakie atrakcje możemy zapewnić sobie nad morzem!

Wybierając się na wczasy warto udać się w miejsce, gdzie jesteśmy w stanie cieszyć się podobnie relaksem, jak także niezapomnianymi atrakcjami. Godne uwagi są polskie miasteczka, takie jak Gdańsk, Gdynia i Sopot, w których czeka na nas bardzo dużo wspaniałych wrażeń. Trójmiasto zachwyca turystów z Polski, jak także zagranicznych, gdyż cechuje się ciekawymi zabytkami a także pięknymi plażami.
zachód Słońca w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pensjonaty w Kołobrzegu, czyli w jaki sposób zadbać o wspaniałe ferie?

Wybierając się na urlop lub wakacje bezsprzecznie planujemy mnogość rzeczy. Naturalnie zasadniczo wybieramy miejsce naszego wyjazdu. Jednym z miejsc, które bezsprzecznie powinno się odwiedzić, w szczególności letnią porą jest z pewnością Kołobrzeg.
bułgaria
Napisane przez: Tomasz Czyczyło
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinno się odwiedzić w Bułgarii?

Bułgaria jest państwem ogromnie wziętym w zakresie turystyki, a jest to zapewne jeszcze ślad z czasów, gdy należeliśmy jako państwo do niezaszczytnego bloku wschodniego oraz jedynym miejscem gdzie warto było pojechać były właśnie wybrzeża Bułgarii. Na wakacje w tym kraju stać było sporo rodzin i w dalszym ciągu jest to miejsce, gdzie możemy za względnie niewielką cenę spędzić przyjemnie urlop. Ceny są niezbyt duże, a do restauracji możemy chodzić niejednokrotnie i dobrze się najeść.
Grecja
Napisane przez: Jon Worth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżować i nie przepłacać

Aby podróżować wcale nie potrzeba wielkich nakładów finansowych - liczy się głównie umiejętność wyszukania tanich połączeń, które znajdują się na pewno w ofercie każdego przewoźnika, należy tylko wiedzieć, jak ich szukać.

Podróżować i nie przepłacać

W taki sposób mamy możliwość zwiedzać cały glob i nie stracić przy tym fortuny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.