Noclegi na świecie
Kaszuby
Napisane przez: glencharnoch
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Doskonały odpoczynek na Kaszubach

Jeżeli byśmy chcieli zaznaczyć precyzyjne granice krainy kaszubskiej, najprawdopodobniej zadanie to się nie powiedzie. Kaszuby to rejon kulturalny, a nie historyczny, zatem nie możemy z całkowitą pewnością stwierdzić, gdzie sięgają.
Jedno nie podlega jednakże dyskusji – na ich obszarze są jedne z najśliczniejszych zakątków w naszym kraju: plaże, lasy i jeziora. Nadzwyczaj bogata jest tutejsza kultura materialna, której nieodzownym symbolem i kwintesencją jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.
zima w górach
Napisane przez: Kaloyan Raev
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy w Bieszczadach będą najlepszą decyzją

Jakie Bieszczady atrakcje posiadają przygotowane dla turystów. Dosyć często ludzie wiążą przyjemność wypoczywania, ze zdobywaniem wiedzy o konkretnym regionie oraz zapoznawaniem się z najciekawszymi atrakcjami, które się w nim znajdują.
Zakopane
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Atrakcje Zakopanego

Zakopane to zimowa stolica Polski leżąca na południu państwa w woj. małopolskim. Od lat fascynuje urlopowiczów. Miasto samo w sobie jest atrakcją z słynnym w całej Polsce deptakiem zwanym Krupówkami, klasyczną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak niepowtarzalnym i interesującym dla przybyszów z innych regionów.
dzieci
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Jantar - tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, bowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, dorocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Kraków, Wawel
Napisane przez: http://www.sxc.hu/
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Co ciekawego i wartego obejrzenia jest w Krakowie?

Kraków jest jednym z najchętniej zwiedzanych miejscowości w naszym kraju. Do tej dawnej stolicy królów co roku przyjeżdża i przylatuje kilka milionów turystów. Przyciągają ich zarówno przepiękne zabytki, jak również życie kulturalne tego wspaniałego miasta. A w Krakowie jest dużo do zwiedzania, o czym każdy kto już tam był miał okazję zobaczyć.
koryytarz hotelowy
Napisane przez: Torsten Maue
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hotel Bełchatów będzie świetnie przygotowany na przyjmowanie gości

Hotel Bełchatów okazuje się być przyszykowany na sporą liczbę gości. Im wspanialej działa jakiś hotel, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że ludzie będą chcieli się w nim zatrzymać, a następnie będą tak zadowoleni, że sami będą do niego powracać oraz będą go polecali również kolejnym osobom.
nastolatki
Napisane przez: IBSS BIOMED,
Zainspirowane przez: IBSS BIOMED,

Wakacje last minute radują każdego człowieka

Podróże to niezbędny składnik życia wszelkiego człowieka. Obywatele od zawsze podróżowali i zmieniali swoje rodzime krainy. Wielu z naszych przodków było wprost przymuszonych czy to mając na uwadze klimat, lub również względy polityczne. Dziś ludzie prowadzą osadniczy tryb egzystowania, chociaż każdego dnia przemieszczają się - do pracy, na sprawunki. Wzmożone przemieszczanie się ludzi jest wyraźnie widoczne w czasie okresów wakacyjnych i urlopowych. Jest to związane z wyjazdami w celach turystycznych.
apartament
Napisane przez: nhow
Zainspirowane przez: Kaldewei

Eleganckie apartamenty w naszym kraju, wygodne a także nowoczesne.

Apartamenty w Polsce, wygodne a także nowoczesne. Tak w skrócie dałoby się powiedzieć o apartamentach, jakie w ostatnich latach buduje się na terenie Polski. Jeszcze nie tak do końca dawno wstecz na temat apartamentów, jakie budowano w kraju nie można było mówić zbytnio wiele pozytywnego. Na całe szczęście, pojawiło się sporo wyspecjalizowanych przedsiębiorstw budowlanych, które zajmowały się dokładnie budową apartamentów mieszkalnych. Przy tym wszystkim deweloperzy do tego typu zagadnienia zaczęli też skłaniać się w większym stopniu odpowiedzialnie oraz bardziej kontrolować takie osoby, jakie zajmowały się budową. Znacznie zmieniły się zasady prawa budowlanego a kierownicy placów budowy jeszcze bardziej kontrolują przebieg budowy apartamentów. Z tego powodu, aktualnie, abstrahując, czy wyszukuje się apartamentu w większym, albo w małym rejonie, jest możliwość się spodziewać, iż odnajdzie się na sto procent to, czego się szukało.
wakacje
Napisane przez: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Promocje na bilety lotnicze - czemu warto?

Każdy chce przeżyć wspaniałą podróż, wybrać się na rajską wyspę, opalać się, poznawać inne kraje, ale głównie porządnie odpocząć. Jednak mało osób zabiera się za realizowanie takich marzeń - zazwyczaj ograniczają się one jedynie do snucia planów.
nocleg
Napisane przez: TravelingOtter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pragniesz wyjechać na letni urlop? Pomyśl o tym właśnie dzisiaj!

Wprawdzie właśnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w letnie miesiące na wakacyjny urlop powinni zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko może bowiem zostać lepiej zaplanowane, a zarezerwowanie miejsc do spania z pewnym wyprzedzeniem daje o wiele lepsze możliwości. Pomysły na wakacje mogą się między sobą znacznie różnić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.