Urlop
Zachód słońca
Napisane przez: Joselu Blanco
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spędzenie wyjątkowych chwil w górzystych resortach

Obecnie standardowy odbiorca jest zdolny pozwolić sobie na znacznie więcej niż w przeszłości – i to praktycznie w dowolnej sferze codziennego życia.
wakacje nad Bałtykiem
Napisane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbyt drogie kwatery w miastach wypoczynkowych

Tańsze kwatery w miastach atrakcyjnych pod względem turystycznym, które też są poprowadzone w oparciu o wysokie standardy są czymś, na co aktualnie da się bez dwóch zdań liczyć. Oferta pod takim kątem pozostaje bowiem każdego roku znacznie bardziej ubogacana\rozbudowana.
rzeki

Kołobrzeg - z całą pewnością idealne miejsce na relaks

Żyjemy w bezustannym biegu. Chroniczny pośpiech, stres, natłok obowiązków, brak wolnego czasu, nieodpowiednia dieta, niekończące się godziny spędzone za biurkiem - to wszystko wywiera niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie.


Kołobrzeg - z całą pewnością idealne miejsce na relaks

Co zrobić, by temu zaradzić? Ile ludzi, tyle pomysłów.
krajobraz - wakacje
Napisane przez: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdy będziemy odwiedzać południe naszego kraju dobrze jest skorzystać również z sposobności odpoczynku w renomowanym hotelu

Jeżdżenie to w egzystowaniu każdego człowieka w istocie bardzo istotna rzecz, gdyż dzięki temu można na własnej skórze nauczać się wielu spraw, takich jak choćby historii, da się rozumieć nowe osoby, uczyć się zręczności poradzenia sobie w nowiuteńkim środowisku oraz wiele innych tego typu rzeczy. Warto o tym zastanowić się gdy będziemy się na następny raz frapowali czy powinno się wyjechać na wolne czy czasem zrezygnować i zostać w domu. Dla licznych zapaleńców ta druga alternatywa w ogóle nie wstępuje w grę, ponieważ tak wyjątkowo uwielbiają przemieszczanie się, iż potrafią jeździć dla samej tylko podróży.
zachód słońca nad Bałtykiem
Napisane przez: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co interesującego dla wczasowiczów oferuje nasze polskie morze, co robić, żeby się nie nudzić w czasie pobytu

Dla niejednej osoby odwiedzenie polskiego morza to niezbędny element wakacyjnego wypoczynku. Mimo że tak naprawdę można by się było tam wielu rzeczy przyczepić, to mimo wszystko nadal każdego lata nad Bałtykiem wypoczywają tysiące turystów. I nie ma znaczenia, że ceny są wysokie, że w wielu miejscach króluje tandeta i komercja czy wreszcie że sa problemy z pogodą - Bałtyk ma tyle uroku w sobie, że i tak wiele osób tam przyjedzie. Bo w końcu to tamtejsze plaże uznawane są za jedne z najpiękniejszych na świecie i to właśnie nad Bałtykiem panuje specyficzny, bardzo korzystny dla naszego zdrowia mikroklimat.
mazury
Napisane przez: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mazury - duma Polski, którą trzeba odwiedzić

W sezonie wakacyjnym miasta są opuszczone. Wszyscy wybierają się na długo wyczekiwane wyjazdy, do wszelakich regionów kraju i Starego Kontynentu. Tropikalne uzdrowiska, wielkie stolice europejskie, chorwackie morze. Lecz wielu Polaków, znacznie częściej wybiera nasze piękne Mazury jako miejsce letniego wypoczynku. Nic w tym zaskakującego, widok jest powalający, każdy kto chodź raz je zwiedził, za pewne tam powróci.
kobiety w basenie, SPA
Napisane przez: STUAimages
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie pomysły warto uwzględnić planując wolny weekend?

Spora część z nas szczególnie doskonale wie, że urlop jest wyczekiwanym przez nas okresem w czasie całego roku. To właśnie w jego toku będziemy bowiem w stanie zapomnieć o wszelkich problemach, które mogą spotkać nas dnia codziennego.
Architektura Tunezji
Napisane przez: grolli77
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie opłaca się wyjechać?

Odpoczynek czy to wiosną, czy również latem potrzeba zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później trudności z odnalezieniem wymarzonych ofert. Zwyczajowo lepiej nie żałować zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich snów.
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Orlica to sprawdzony organizator wyjazdów działający na naszym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu niezapomnianych wycieczek do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub 14-dniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.
Kołobrzeg
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hotel Kołobrzeg, ośrodki wypoczynkowe nad morzem – miejsca, w których każdy znajdzie właściwy dla siebie nocleg na wczasy i nie tylko.

Cieplejsze dni zaczynają człowieka skłaniać ku rozważaniom na temat wakacyjnych podróży. Sporo osób przypomina sobie wtedy swoje ostatnie wakacje. Inne natomiast marzą o tych zbliżających się. Dlatego też wczasy uważane są za jeden z najprzyjemniejszych zagadnień, do którego zawsze chętnie się powraca.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.