Urlop
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Biuro podróży Orlica to rzetelny organizator wyjazdów działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wycieczek do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Ci którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.
narty
Napisane przez: summonedbyfells
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fajną alternatywą na odbycie wakacji zimowych, okazują się być narty studenckie.

Mnóstwo ludzi decyduje się na narty studenckie. Studenci oraz osoby kształcące się przeważnie posiadają dość duże zniżki na różnego rodzaju wyjazdy, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że z nich używają i chcą jak najwięcej pozwiedzać w okresie swojej edukacji.
plaża - Turcja
Napisane przez: VinceTraveller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie wiesz gdzie spędzić tegoroczny urlop? Nie wahaj się ani chwili dłużej tylko już teraz zabukuj wczasy w Turcji albo w Tunezji!

Lato już coraz bliżej, uczniowie kończą lekcje, a dorośli rozmyślają o idealnym urlopie. Obecnie mnóstwo osób stawia na spędzenie wakacji poza Europą. Dzięki rozwojowi lotnictwa w kilka godzin można dostać się na inny kontynent i właśnie tam przeżyć wymarzone wczasy.
Mazury, jezioro
Napisane przez: Michał Huniewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kierunek Mazury, czyli jak zaplanować urlop w krainie tysiąca jezior

Upragnione wakacje to świetny pretekst do tego, aby odwiedzić północno-wschodnią część Polski, czyli województwo warmińsko-mazurskie, inaczej nazywane krainą tysiąca jezior. W rzeczywistości, na Pojezierzu Mazurskim jezior jest dużo więcej. Ale co warto zobaczyć, gdzie pojechać?
nocleg w apartamencie
Napisane przez: Matthias Mueller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hostele – znakomita opcja na niedrogi nocleg dla każdej jednostki która chce podróżować

Wyjazd na urlop jest praktycznie dla każdego człowieka wypatrywanym czasem. Wypoczywa on wtedy od pracy, różnorodnych trudności lub trosk. Jest to także okres, który może spędzić razem z familią lub znajomymi, dla których nie często ma tyle czasu ile by chciał w trakcie roku.
turyści na szlaku w górach
Napisane przez: Connie Lu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy w górach lub też urlop nad morzem czy w mieście, czyli w jaki sposób ciekawie spędzić wakacje.

Wakacje to właściwy a dla niektórych wyłączny czas na upragniony wypoczynek. Biura podróży, jakich setki istnieją w naszym kraju, oferują bardzo atrakcyjne pakiety wycieczeklub programów, pozwalających na to, by ten czas relaksu od pracy spędzić w sposób, który będzie nam najbardziej pasował. Można wówczas zdecydować się na wyprawę za granicę.
bułgaria
Napisane przez: Tomasz Czyczyło
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinno się odwiedzić w Bułgarii?

Bułgaria jest krajem nadzwyczaj popularnym w zakresie turystyki, a jest to prawdopodobnie jeszcze ślad z czasów, gdy przynależeliśmy jako państwo do niesławnego bloku wschodniego i jedynym miejscem do którego warto było pojechać były wybrzeża Bułgarii. Na wczasy w tym kraju stać było wiele rodzin i w dalszym ciągu jest to miejsce, do którego możemy za stosunkowo niewielką opłatę spędzić miło czas wolny. Ceny są niezbyt duże, zaś do restauracji można chodzić często oraz dobrze zjeść.
wakacje nad Bałtykiem
Napisane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbyt drogie kwatery w miastach wypoczynkowych

Niezbyt drogie domki w miejscowościach atrakcyjnych pod względem turystycznym, jakie też są prowadzone na wysokim poziomie są czymś, na co aktualnie da się bez dwóch zdań liczyć. Propozycja handlowa pod tym względem pozostaje albowiem z roku na rok coraz bardziej ubogacana\rozbudowana.
Polacy stawiają na sport
Napisane przez: Midland
Zainspirowane przez: Midland

Dlaczego naprawdę należałoby spędzić jakikolwiek przykładowo majowy weekend w Tatrach?

Majówka to okres, na jaki czeka niemało polskich rodzin. Jest to 1 z najpopularniejszych okresów, jakie ciężko pracujący obywatele zwą długim weekendem. Śpiew ptaszków, zieleń znowu powracającej do życia przyrody.
Zachód słońca
Napisane przez: Joselu Blanco
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spędzenie wyjątkowych chwil w górzystych resortach

Obecnie przeciętny konsument jest zdolny pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości – i to praktycznie w dowolnej sferze codziennego życia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.