Wakacje
Ciechocinek
Napisane przez: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bułgaria last minute, a Cypr last minute - a więc, w jakim miejscu najlepiej udać się na czas wakacyjny w ostatniej chwili

Pragnąłbyś zorganizować samemu sobie wakacje, ale nie masz jak? Skorzystaj z alternatywy "last minute"! Z naszej stronki polecamy kilka lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś bardziej wyszczególnionego - miasto Costa Brava w Hiszpanii!
tunezja
Napisane przez: Sergio Conti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizujemy na wczasy! Jak szukać pomysłów na niedrogie oraz komfortowe wczasy, które na długo zostaną w naszej pamięci?

Sporo osób myśli nad spędzaniem wakacji w kraju albo za granicą. Jak wiadomo, wczasy w kraju za prawą nieprzewidywalnej pogody nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Chociaż najlepszym pomysłem wydają się być wakacje za granicą, z reguły okazują się one niezwykle kosztowne, a w związku z tym może sobie je zapewnić jedynie niewielka część turystów.
kwatery nad morzem
Napisane przez: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć odpowiednie miejsce do spania nad morzem? Gdzie zarezerwować nocleg?

Polskie morze z pewnością staje się coraz bardziej popularne - po paru latach zachwytów niedrogimi wczasami w Egipcie lub Turcji nasze rodzime plaże wróciły do łask. Jeśli zatem Ty również wybierasz się na urlop nad Bałtyk, wówczas zdecydowanie już teraz powinieneś zacząć myśleć o rezerwowaniu jakiegoś noclegu - w innym razie może nawet okazać się, że nie masz gdzie nocować. Jak zabrać się za poszukiwania?
tajlandia
Zainspirowane przez: pixabay.com

Tajlandia na urlop, egzotyczne wyprawy

Gdy masz ochotę wybrać się na wczasy powinieneś się zastanowić, gdzie jechać. Wybór nie jest prosty. Kiedyś z Polski nie mieliśmy zbyt dużo możliwości wyjazdu, w dzisiejszych czasach sporo się pozmieniało. Dziś możemy za rzeczywiście dobrą cenę wybrać się w najdalsze zakamarki świata. Możemy pozwiedzać wszystko to, co dla przeciętnego człowieka z Europy okazuje się egzotyczne.
Wakacje nad morzem
Napisane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nad nasz Bałtyk do Rowów - zestawienie pomysłów

W tych czasach polskie wybrzeże Bałtyku jest równie atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w innych krajach. Bo jednak często cudze chwalimy a swego nie znamy. Nie jest to dobre myślenie, bo naprawdę warto poznać to, co posiadamy niemalże pod nosem.
samolot
Napisane przez: Bernal Saborio
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje za granicą - na jakie elementy muszą zwrócić uwagę wycieczkowicze

Współcześnie coraz większa liczba obywateli Polski decyduje się na wycieczkę za granicę w ramach wakacji. Czas wolny spędzany w obcych krajach wykorzystywany jest w różny sposób. Pewna grupa ludzi preferuje wypoczynek w większości bierny, wybierając się do państw o przyjemniejszych niż w Polsce klimacie. W takich przypadkach nie można jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach również jest dużo do zwiedzania. Jednak dla ludzi pracujących fizycznie urlopowe leniuchowanie bywa najlepszą formą spędzania wolnego czasu.
wakacje na plaży
Napisane przez: Simson Petrol
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak pojechać na zagraniczne wczasy, ażeby było jak najbardziej korzystnie finansowo? Jakie mamy możliwości?

Nie każdy wie, lecz wczasy w cudowne zakątki świata kupione w niemieckim biurze podróży mogą być nawet o parę tysięcy tańsze niż w rodzimym biurze. Jak to w ogóle możliwe?
Obecnie nie ma problemu, ażeby wyjechać za granicę. Jesteśmy w stanie więc wyjechać przykładowo z polskim biurem podróży.
Domki letniskowe
Napisane przez: Brian Burger
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wakacje to w jakimś pięknym miejscu. Najgorsze co możesz zrobić to wypoczywać w domu

Niekiedy musimy po prostu zmienić klimat. To odpowiednie dla naszego samopoczucia, dla lepszej życiowej sprawności, dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Wielka szkoda, iż większość z nas tylko raz w roku może sobie pozwolić na konkretne wakacje. Najkorzystniej jeśli możemy wyjeżdżać częściej. Niemniej, skoro zaplanujemy sobie konkretnie długi weekend, jeśli wolny czas przeznaczymy na interesującą aktywność, a nie na siedzenie przed telewizorem, to jest możliwość, że odczujemy pozytywy prawdziwego wypoczynku wiele razy w trakcie roku, nie tylko w okresie wakacyjnym.
Egipt, wakacje w Egipcie

Wakacje w tropikalnych krainach, dzięki jakim będzie możliwość dowiedzieć się sporo o Ziemi.

Spośród miłośników turystyki da się wyróżnić kilka grup. Pojawią się mianowicie takie osoby, które nie wyobrażają sobie wakacji spędzanych bez nadmiernej aktywności, a są i takie, które uwielbiają czynne spędzanie czasu wolnego. Poza tym, można wyszukać miłośników różnych regionów na globie. I w takim przypadku też można wyróżnić niektóre zbiory.
wakacje
Napisane przez: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie miejsce warto udać się na wakacyjny wypoczynek?

Nie da się ukryć faktu, że wakacje to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas momentów w ciągu całego roku. Zazwyczaj bowiem w okresach letnich możemy udać się na zapracowany przez nas urlop, na przestrzeni jakiego efektywnie zapomnimy o każdych dotykających nas trudnościach. Wszelkiego rodzaju podróże w okresie letnim mają dla nas również walor edukacyjny, co z pewnością stanowi istotne udogodnienie. Statystyki z branży turystycznej bezdyskusyjnie podkreślają nam, że coraz to entuzjastyczniej wybieramy się na wyjazdy zagraniczne.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.