Wakacje
Mazury, jezioro
Napisane przez: Michał Huniewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kierunek Mazury, czyli jak zaplanować urlop w krainie tysiąca jezior

Upragnione wakacje to dobry pretekst do tego, by odwiedzić północno-wschodnią część Polski, czyli województwo warmińsko-mazurskie, inaczej nazywane krainą tysiąca jezior. Tak naprawdę, na Mazurach jezior jest o wiele więcej. Lecz co warto zobaczyć, gdzie pojechać?
plaża - Turcja
Napisane przez: VinceTraveller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie wiesz gdzie spędzić tegoroczny urlop? Nie wahaj się ani chwili dłużej tylko już teraz zabukuj wczasy w Turcji albo w Tunezji!

Lato jest coraz bliżej, dzieciaki kończą rok szkolny, a dorośli rozmyślają o doskonałym urlopie. Na obecną chwilę zdecydowanie więcej osób decyduje się na spędzenie wakacji poza Europą. Za sprawą rozwoju lotnictwa w kilka godzin można dolecieć na inny kontynent i właśnie tam przeżyć wymarzone wczasy.
tunezja
Napisane przez: Sergio Conti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizujemy na wczasy! Jak szukać pomysłów na niedrogie oraz komfortowe wczasy, które na długo zostaną w naszej pamięci?

Bardzo dużo osób myśli nad spędzaniem wczasów w kraju albo za granicą. Jak wiemy, wczasy w Polsce za prawą niekorzystnej pogody nie zawsze potrafią spełnić nasze oczekiwania. Choć rewelacyjnym rozwiązaniem wydają się być wakacje za granicą, z reguły okazują się one szczególnie kosztowne, a co za tym idzie może sobie na nie pozwolić wyłącznie niewielu turystów.
Domki letniskowe
Napisane przez: Brian Burger
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wakacje to w jakimś pięknym miejscu. Najgorsze co możesz zrobić to wypoczywać w domu

Czasami należy po prostu zmienić klimat. To najlepsze dla naszego samopoczucia, dla bardziej korzystnej sprawności życiowej, dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Wielka szkoda, że większość z nas tylko raz w roku jest w stanie sobie pozwolić na konkretne wakacje. Najbardziej korzystnie jeśli można by wyjeżdżać więcej razy. Niemniej, skoro planujemy sobie dobrze długi weekend, skoro wolny czas przeznaczymy na interesującą aktywność, a nie na ślęczenie przed telewizorem, to jest możliwość, że odczujemy zalety odpowiedniego wypoczynku wiele razy w ciągu roku, nie tylko w okresie wakacyjnym.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.