Wyjazd
Rzeszów
Napisane przez: centralniak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy warto wybrać się do Rzeszowa? Jakie rzeczy powinniśmy tam zobaczyć? Jakie są największe atrakcje?

Rzeszów to 200-tysięczne miasto, jakie zajmuje obszar 116, 32 kilometrów kwadratowych. Zlokalizowane jest po obu stronach Wisłoka, na styku istotnych szlaków europejskich komunikacji lądowej, lotniczej oraz kolejowej. Do granicy z Ukrainą oraz Słowacją jest bardzo blisko, około dziewięćdziesięciu kilometrów, natomiast Międzynarodowy Port Lotniczy ma połączenie z wieloma państwami. Rzeszów to także największy ośrodek przemysłowy, studencki jak i kulturalny w Polsce Południowo-Wschodniej. Do Rzeszowa przyjeżdża bardzo wielu turystów, przykładowo do hotel Rzeszów centrum, ponieważ jest tam cała masa atrakcji.
plaża latem
Napisane przez: Phillip
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zimowe ferie – jakie są te najbardziej popularne destynacje

Nadchodzące zimowe ferie to idealny czas, który możemy poświęcić na wypoczynek – a kto o nim nie marzy? Na pewno dla wielu z nas wolna chwila to wyczekany czas, podczas którego w końcu będziemy mogli odetchnąć od codziennych obowiązków.


Zimowe ferie – jakie są te najbardziej popularne destynacje

Z uwagi na to jak dużym zainteresowaniem cieszy się podróżowanie jako sposób spędzania czasu wolnego, istnieje wiele pomysłów tyczących się tego jak ten czas spędzić możemy.
bilety lotnicze
Napisane przez: David Skinner
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakich powodów dobrze kupować bilety lotnicze? Poznaj kilka podstawowych atutów podróżowania samolotem

Trudno jest wyobrazić sobie wczasy bez podróży. Rzecz jasna częstokrotnie przytrafiają się sytuacje, gdy nie możemy wyjechać. Lecz kiedy nie powstrzymuje nas remont, choroba lub inna przeszkoda, można spakować walizkę oraz chociaż przez parę dni wypocząć w jakimś miłym miejscu. We współczesnych czasach coraz bardziej doceniane są podróże samolotami. Dlaczego?
hotel
Napisane przez: LTB Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: VipTurystyka.pl

Przygotowania do wakacji - Odpoczynek w czasie wakacji

Odpoczynek w czasie wakacji ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto przez pozostałe miesiące dużo pracuje lub się uczy. W czasie urlopu można wypocząć, zrelaksować się i nie pamiętać o codziennej rzeczywistości, a oprócz tego naładować akumulatory na następne ciężkie miesiące. Lecz każdy wypoczynek, żeby mógł się udać, należy właściwie zaplanować. Oczywiście nie będzie takiego kłopotu, jeżeli wyjazd jest wykupiony w biurze, wtedy za wszystko będzie odpowiadał organizator, a do kupującego należy tylko przypilnowanie tego, aby wszystko odbywało się zgodnie z ustaleniami.
mazury
Napisane przez: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mazury - duma Polski, którą trzeba odwiedzić

W sezonie wakacyjnym miasta pustoszeją. Ludzie wybierają się na tęsknie wyczekiwane wyjazdy, do przeróżnych regionów Polski i świata. Egzotyczne uzdrowiska, wielkie metropolie europejskie, greckie morze. Jednak sporo Polaków, znacznie chętniej preferuje nasze piękne Mazury jako miejsce letniego wypoczynku. Nic w tym dziwnego, klimat jest powalający, każdy kto chodź raz je zwiedził, na pewno tam wróci.
autobus
Napisane przez: jean-louis Zimmermann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego jeszcze agroturystyka to świetna opcja na udane wakacje?

wyjazd na wakacje – dlaczego agroturystyka cieszy się współcześnie naprawdę dosyć dużym zainteresowaniem pośród turystów?
samochody
Napisane przez: Alexander Nie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zorganizowane są obozy jeździeckie

Osoby prowadzące obozy jeździeckie dbają o to, by mogły w nich uczestniczyć osoby w każdym wieku. Równocześnie zamieszczają dane dotyczące takiego, jakie osoby potrafią uczestniczyć w danym obozie. Te akcje informacyjne służą dbaniu o bezpieczeństwo ludzi znajdujących się w obozie jeździeckim i temu, żeby mogły one zostać w pełni zadowolone ze swojego pobytu w danym obozie.


W jaki sposób zorganizowane są obozy jeździeckie

Toteż należy przed wyjazdem na obóz jeździecki dobrze dowiedzieć się o to, dla której grupy ludzi jest on prowadzony.
transport
Napisane przez: Pau
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w polskich górach to znamienita opcja tak samo dla początkujących, jak i starszych wędrowników

wyjazdy weekendowe są jedną z lepszych możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jesteśmy w stanie podczas tych paru dni odwiedzać piękne miejscowości i odpocząć na łonie natury.
hotel nad morzem
Napisane przez: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zabrać na urlop nad morzem?

Obojętnie, czy wyjeżdżasz nad Morze Bałtyckie czy nad Adriatyk, najistotniejszą sprawą jest odpowiednie przygotowanie do urlopu. Wybrałeś już wspaniały hotel nad morzem. Co trzeba spakować do walizki, aby wczasy były udane?
hotel
Napisane przez: Schezar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hotel Brzeg Dolny oferuje w świetnej jakości

Czego możemy się spodziewać spoglądając na noclegi Brzeg Dolny?
Jeśli posiadamy już wybrany kierunek naszej podróży, musimy określić nie tylko to, co chcemy zobaczyć, lecz również sprawę tego, gdzie będziemy spać. Jak się okazuje noclegi Brzeg Dolny może nam zaproponować niesamowicie różnorodne, bo mamy możliwość ulokować się w prywatnych kwaterach, lub skorzystać z hoteli, tak samo jak mamy okazję sami przygotowywać sobie wszelkie posiłki, albo korzystać z tego, że ktoś odmienny będzie je za nas przygotowywał.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.