Czy warto wybrać się do Rzeszowa? Jakie rzeczy powinniśmy tam zobaczyć? Jakie są największe atrakcje?

Rzeszów to 200-tysięczne miasto, które rozciągniete jest na obszarze 116, 32 kilometrów kwadratowych. Zlokalizowane jest po obu brzegach Wisłoka, na styku większych szlaków europejskich komunikacji drogowej, lotniczej oraz kolejowej. Do granic z Ukrainą oraz Słowacją jest bardzo blisko, około dziewięćdziesięciu kilometrów, natomiast Międzynarodowe Lotnisko posiada połączenia z wieloma państwami. Rzeszów to też duży ośrodek przemysłowy, akademicki jak i kulturalny w Polsce Południowo-Wschodniej. Do tego miasta przybywa bardzo wielu turystów, przykładowo do hotel Rzeszów centrum, bo jest tam cała masa atrakcji.

noclegi w Rzeszowie
Galeria w Hotelu - Rzeszów

Rzeszów jest bardzo przyjazny dla turystów, bo prócz dobrze przygotowanej bazy gastronomiczno-hotelarskiej, jest tam cała masa możliwości, aby atrakcyjnie spędzić czas. Są w związku z tym trasy rowerowe, korty lub hotel w centrum wrocławia też kręgielnie. W Rzeszowie odbywają się liczne wydarzenia kulturalno-sportowe na Rynku, jakie wabią fanów dobrej zabawy.To naprawdę ładne miasto, wiele w nim uroku i dobrego klimatu, doskonale łączące w sobie tradycję i dostojeństwo historii z nowoczesnym podejściem do świata.

Kolejne teksty

Wyjazdy zagraniczne dostępne w promocyjnych cenach

życie
Napisane przez: Loozrboy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
W dzisiejszych czasach wycieczki zagraniczne nie są kosztowne, na co wpływają przede wszystkim zaniżone ceny biletów lotniczych. Należy nieco bliżej przyjrzeć się bieżącym cennikom, aby uświadomić sobie, że daleka podróż jest w stu procentach możliwa do urzeczywistnienia.


Kiedy będziemy w Rzeszowie nie możemy na pewno zapomnieć o zwiedzeniu rynku.

Absorbują Cię prezentowane tutaj sprawy? Jeśli tak, to kliknij jeszcze ten link - są tu ważne informacje (http://hotelepark.pl/olsztyn/wesela-i-bankiety/wesela), które też Cię zaciekawią.

Jest tam najbardziej centralny plac Starówki, gdzie znajduje się zabytkowa studnia z XVII wieku. Obecnie Rynek różni się trochę od pierwotnego XV-wiecznego wyglądu, bo jedynie trzy pierzeje zabudowane są kamienicami, jakie przez wieki były przebudowywane. Są tam dzisiaj hotele, miejsca gdzie można dobrze zjeść oraz puby. Jedną z najciekawszych na pewno będzie kamienica numer 19.

zabytki w Rzeszowie
Napisane przez: jmv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dobre noclegi w Rzeszowie - oferty hoteli
Znajdujące się w piwnicach pozostałości ceglano-kamiennych murów jak również sklepień, które możemy obejrzeć w PTT, dają możliwość datować początki powstania tego obiektu na przełom piętnastego i szesnastego wieku. W letnie wieczory blisko ratusza można oglądać koncerty znanych wokalistów oraz zespołów muzycznych. Przez cały sezon w Rzeszowie spotkać można naprawdę wielu odwiedzających, całe szczęście baza noclegowa jest coraz lepsza, a tego typu miejsca hotel Rzeszów galeria zasługują na duże wyróżnienie i warte są odwiedzin. Kolejny raz jak będziemy zastanawiać gdzie wybrać się na jakiś ciekawy wyjazd, weźmy pod uwagę to wyjątkowe miasto na wschodzie naszego kraju. Dobrze się sprawdzi też na krótki weekendowy wypad.Warto zainteresować się ofertą
2020/08/19, 07:35:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.