Adrenalina
sylwester
Napisane przez: Zamek Kliczków
Zainspirowane przez: Zamek Kliczków

Najwspanialszy Sylwester tylko na Mazurach. Uroki polskich Mazur.

Planując podróż w czasie utęsknionego urlopu większość Palaków wybiera rodzime wybrzeże. Do przemyślenia mamy dwie opcje – tereny położone przy nadbałtyckim brzegu oraz Mazury. Kto z nas nie ma sympatycznych wspomnień związanych z wieczornym spacerem po plaży przy zachodzie słońca? Lub kto z nas nie uwielbia kąpieli w wakacyjne popołudnia? O ile wypad nad Bałtyk jest doskonały na lato i ciepłe miesiące, tak te chłodniejsze dobrze jest spędzić na pojezierzu.
broń replika
Napisane przez: Program Executive Office Soldier
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Repliki broni – czy mogą być fascynujące i z jakiego powodu? Czy warto wziąć się za hobby, które polega na ich zbieraniu?

Zapewne każdy z nas ma co jakiś czas ochotę, by przeżyć wspaniałą przygodę i by poczuć nieco adrenaliny. Życie wielu z nas jest na co dzień raczej spokojne, ułożone, pozbawione silniejszych wrażeń. Ale warto przynajmniej co jakiś czas coś odmienić, nie stresować się. Dotyczy to zwłaszcza mężczyzn, którzy mają zwykle w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, a nawet walki.
Prezent
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Prezenty z adrenaliną

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Z pewnością te, z którymi łączyły się wzmożone przeżycia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do auta i zabrali nad morze, romantyczna kolacja na dachu albo szalony skok ze spadochronu. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z ważnymi chwilami w życiu, teraz czas zapewnić niezapomniane emocje bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie generuje emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.