Prezenty z adrenaliną

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się silne odczucia – pamiętny prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele wsadzili Cię do samochodu i zawieźli prosto nad morze, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok ze spadochronu. Każdy z nas ma odmienne wspomnienia związane z istotnymi chwilami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zapewnić niezapomniane przeżycia bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie wyzwala adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.


Tylko dla odważnych

sport wyczynowy na rowerze
Napisane przez: Eli Christman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne, mimo, że wiążą się z ryzykiem, dają mnóstwo rozrywki. Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się hormonów szczęścia i skoku adrenaliny. Dzieje się tak w przypadku, która bardzo angażuje nas emocjonalnie – wówczas czujemy jednocześnie ekscytację i lęk. Dla wielu ludzi, sporty wyzwalające adrenalinę, to ucieczka od codzienności i monotonii dnia codziennego. Wiele osób spędza minimum parę godzin dziennie za biurkiem, co sprawia, że po pracy człowiek ma ochotę zrobić coś szalonego. Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy. Po takim niezapomnianym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne emocje, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat w inny sposób. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny jest niezwykle ulotny, to wystarcza nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody znajomym, to świetny prezent na urodziny. W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dziedzin sportu – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez |wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem.

Wyłącznie dla odkrywców

www.prezentokracja.pl
Zainspirowane przez: Prezentokracja.pl
Japońskie przysłowie mówi, że ilość ludzi, których obdarowujemy upominkami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy ten stan szczęśliwości dzielimy z przyjaciółmi, dlatego jednym ze wspaniałych sposobów na oryginalny prezent jest wspólna wyprawa. Czym bardziej oryginalną podróż planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o wyjazd do ciepłych krain i spacer po dobrze znanych szlakach, lecz o wyprawę w słabo zbadane rewiry. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Modne są także wyprawy "off road", czyli pokonywanie nieodkrytych terenów specjalnie przygotowanym pojazdem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w pięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy znajomych. Jedno jest pewne – tak ekscytujący prezent na urodziny www.prezentokracja.pl/Prezent_na_18_urodziny/katalog.html pozostanie w pamięci na lata, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzony czas.
2018/02/05, 16:33:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.