Prezenty z adrenaliną

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się silne odczucia – pamiętny prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele wsadzili Cię do samochodu i zawieźli prosto nad morze, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok ze spadochronu. Każdy z nas ma odmienne wspomnienia związane z istotnymi chwilami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zapewnić niezapomniane przeżycia bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie wyzwala adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.
Tylko dla odważnych

Kolejne teksty

Jakie są najchętniej kupowane prezenty dla maluchów, czyli z jakiego powodu gry planszowe od lat cieszą się taką popularnością.

prezent
Zainspirowane przez: morguefile.com
Kupno prezentów nie należy nigdy do łatwych zadań. Głównie dlatego, że przyszły obdarowany raczej nie poda gotowej listy życzeń. No, pewnym wyjątkiem są listy od dzieci do Świętego Mikołaja, niestety i ten dobry czas, kiedy wiadomo bezbłędnie co ucieszy malucha, kiedyś przemija. Później jest już o wiele trudniej. A okazji do dawania prezentów jest przecież wiele.


sport wyczynowy na rowerze
Napisane przez: Eli Christman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne, mimo, że wiążą się z ryzykiem, dają mnóstwo rozrywki. Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się hormonów szczęścia i skoku adrenaliny.

Sądzisz, że masz wątpliwości? (http://www.4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/wina-bezalkoholowe/) Więc chcemy poinstruować Cię, że w każdej chwili możesz do nas pisać. Z radością odpowiemy na każdą opinię.

Dzieje się tak w przypadku, która bardzo angażuje nas emocjonalnie – wówczas czujemy jednocześnie ekscytację i lęk. Dla wielu ludzi, sporty wyzwalające adrenalinę, to ucieczka od codzienności i monotonii dnia codziennego. Wiele osób spędza minimum parę godzin dziennie za biurkiem, co sprawia, że po pracy człowiek ma ochotę zrobić coś szalonego. Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy. Po takim niezapomnianym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne emocje, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat w inny sposób. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny jest niezwykle ulotny, to wystarcza nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody znajomym, to świetny prezent na urodziny. W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dziedzin sportu – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez |wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem.

Wyłącznie dla odkrywców

Japońskie przysłowie mówi, że ilość ludzi, których obdarowujemy upominkami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy ten stan szczęśliwości dzielimy z przyjaciółmi, dlatego jednym ze wspaniałych sposobów na oryginalny prezent jest wspólna wyprawa. Czym bardziej oryginalną podróż planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o wyjazd do ciepłych krain i spacer po dobrze znanych szlakach, lecz o wyprawę w słabo zbadane rewiry. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Modne są także wyprawy "off road", czyli pokonywanie nieodkrytych terenów specjalnie przygotowanym pojazdem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w pięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy znajomych. Jedno jest pewne – tak ekscytujący prezent na urodziny pozostanie w pamięci na lata, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzony czas.
2020/04/29, 08:15:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.