W naszym kraju jest mnóstwo entuzjastów gór - i nie chodzi oczywiście tylko o fanów naszych Tatr, ale ogólnie gór wyższych

Jeśli ktoś lubi góry, to oczywistym jest, że każdą wolną sekundę przeznacza na wypady w góry. Planuje sobie kursy różnymi szlakami i chodzi niekiedy nawet dwa tygodnie.


fajerwerki sylwestrowe
Napisane przez: 微醺漂移
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Korzystne oferty najlepszych wycieczek

windsurfing
Jeśli sądzimy, że egzotyczne wakacje muszą być drogie, popełniamy duży błąd. Wakacje last minute to idealna opcja na tani i pełen wydarzeń wypoczynek.


Aktualnie sporo firm proponuje wakacje last minute.


Czuje się wtedy szczęśliwy. Góry uzależniają. Kto raz je polubi, nigdy już już zawsze będzie do nich wracał.


ubezpieczenie
Napisane przez: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wielu himalaistów często powtarza, że góry to ich główna oraz najważniejsza miłość i nawet ich żony są zmuszone się z tym pogodzić. Miłość do szczytów bywa zaborcza. Przyjechawszy z jednej wyprawy, już śnimy o kolejnej. Nieważne czy jesteśmy zagorzałymi alpinistami czy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z pokonywaniem przeróżnych szczytów - na pewno pokochamy Himalaje. Są to najwyższe góry na świecie i wszyscy, którzy tam dotarli, twierdzą, że nie widzieli nic piękniejszego na na całej kuli ziemskiej. Dlatego jeśli pragniemy je zdobyć albo choćby zobaczyć, należy się wybrać do Nepalu. Ten niewielki kraj jest położony w samym centrum tych niesamowitych pasm. W każdej minucie towarzyszyć będą nam nieziemskie widoki. W zależności od zaawansowania, możemy dobierać trasy przeróżnej trudności. Nie należy się denerwować - wszakże nikt nie każe nam natychmiast zdobywać największych szczytów. Toteż jeśli zaintrygował nas Nepal wycieczka (zobacz) do tego kraju jest bez problemów dostępna w naszych biurach podróży.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.