Podróż
wakacje
Napisane przez: Alden Cornell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróż do Ziemi Świętej to z pewnością doświadczenie jakiego nie da się zapomnieć.

Odrębnie, czy ktokolwiek wyjeżdża w to miejscena pielgrzymkę, albo być może tylko w celach związanych z turystyką. Dla dwóch tego typu grup albowiem miasto to ma wiele do przekazania. Z tego względu, dobrze jest, jeśli przygotujemy się do tej wycieczki skrupulatnie. Chociażby, zalecane jest zadecydować, czy chcemy podróżować na własną rękę, lub może mamy plan wyjechać na taką eskapadę z wybranym biurem podróży.
Studenci
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Ciekawe profile studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent liceum, który planuje podjąć studia magisterskie, staje przed poważnym wyborem - jaki profil nauki wybrać? To zwłaszcza istotna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne kilka lat życia młodego człowieka ale również na następującą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku pracy, który w ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami światowej i krajowej koniunktury.
windsurfing

Korzystne oferty najlepszych wycieczek

Jeśli sądzimy, iż egzotyczne wakacje muszą być drogie, popełniamy duży błąd. Wakacje last minute to świetna opcja na niedrogi i pełen wrażeń odpoczynek.


Korzystne oferty najlepszych wycieczek

Aktualnie wiele biur podróży oferuje podróże last minute.
rzym
Napisane przez: april
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbędnik urlopowy – wyjazd nad jezioro

Kiedy nad wodę to na pewno nad morze! Trudno skrywać, że jeśli słyszymy o odpoczynku nad wodą, to Bałtyk przychodzi nam do głowy najpierw.


Niezbędnik urlopowy – wyjazd nad jezioro

Nasze jeziora to często niedoceniany, jakże drogocenny skarb, który z pewnością warto odkryć.
ubezpieczenie
Napisane przez: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W naszym kraju jest mnóstwo entuzjastów gór - i nie chodzi oczywiście tylko o fanów naszych Tatr, ale ogólnie gór wyższych

Jeżeli ktoś lubi góry, to rzecz jasna, każdą wolną sekundę przeznacza na podróże w góry. Rysuje sobie piesze wędrówki różnymi szlakami i chodzi niekiedy nawet trzy tygodnie.
Gopro
Napisane przez: Dave Dugdale
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Filmowanie z powietrza – świetny sposób na zrobienie wyjątkowych filmów z interesujących oraz znaczących wydarzeń w życiu człowieka.

Rozwój technologiczny w wielu sytuacjach bardzo ułatwia ludziom życie. Przez to też bardzo często korzystają oni w swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym z wielu różnorakich sprzętów technologicznych. Dzięki nim zdecydowanie przyspieszają robienie wielu czynności, które przy okazji są skuteczniejsze.
autobus
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Władysławowo dla amatorów dobrego wypoczynku

Polskie kurorty z roku na rok pięknieją. Mnóstwo miejscowości polepszyło nadmorskie deptaki i promenady, pełno na nich dzisiaj kwiatów i zadbanych rabat.
jezioro
Napisane przez: oatsy40
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspaniała wycieczka na Mazury, które są pełne pięknych jezior, lasów oraz ciekawych zabytków

Gdy zastanawiamy się nad dobrym miejsce na wakacje w Polsce, Mazury będą doskonałym wyborem. Co roku przyciągają tłumy turystów zakochanych w malowniczych jeziorach i wyspach, które mogą podziwiać w spokoju.
Dominikana
Napisane przez: Jorge from Brazil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Znowu nie wiesz dokąd jechać na wakacje? Nie wahaj się skorzystać z biur podróży we Wrocławiu. Zapewnią ci doskonałe atrakcje

Coraz cieplej za okienkami naszych mieszkań, a my dusimy się wewnątrz nie mając pojęcia co ze sobą zrobić. Aktualnie siedzimy sobie na kanapie i oglądamy kolejny epizod naszego serialu. Taki sposób relaksu też jest aprobowana, jednak zawsze można to zamienić na coś innego.
Napisane przez: maohamed.shaaz

Miejskie udane atrakcje na dni wolne!

Przede wszystkim, przed wyruszeniem w podróż warto zadzwonić na policję. Funkcjonariusze są zobligowani do wykonania rutynowej kontroli stanu samochodu. To kluczowe, gdyż bywało, że cwani przewoźnicy dzierżawili autokary, które były w fatalnej formie technicznej. Kontrola dotyczy również kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i zdrowy.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.