Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest tak trudne i drogie - tak mówią wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Jest dość spore grono rodaków, którzy chcieliby wyjeżdżać, ale zawsze coś staje im na drodze - finanse, choroba czy brak urlopu.


Jednakże ludzie, którzy często podróżują, twierdzą, że to tylko wykręty.


Kolejne teksty

Urlop to każdego roku niecierpliwie oczekiwany czas

jezioro
Napisane przez: Josep Bracons
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wówczas dopiero możemy sobie pozwolić na luz, na który tak niespokojnie czekamy cały rok. W jaki sposób i w jakim miejscu spędzamy ten najbardziej uwielbiany w roku czas?


Niebywale różnie, lecz jedyną rzeczą, która łączy każdą formę urlopowania bywa to, że pozwalamy sobie na bardzo wyluzowane życie, tzn.


sanatorium
Napisane przez: Łukasz Miśkiewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nie zawsze trzeba przecież wybierać się na Bahamy. Oczywiście jest to pewnie pragnienie wielu z nas, ale istotnie - na taki wyjazd musimy mieć sporo czasu oraz funduszy. Jednak kto twierdzi, że wyjazdy mogą być tylko w zamorskie oraz egzotyczne rejony. Równie dobrze mamy możliwość zacząć małymi kroczkami i odwiedzić na początek to, co jest blisko nas. Jeżeli jesteśmy przykładowo z Wrocławia, to na pewno wiemy, jak wiele interesujących miejsc otacza nasze miasto. Już sam Wrocław jest godny zwiedzania, dla kogoś, kto w nim nie mieszka. A dalej bywa równie pięknie. Zatem Dolny Śląsk na weekend to rewelacyjny pomysł - zwłaszcza jeżeli mamy niekiedy kłopot z otrzymaniem urlopu. Przy zabukowaniu jednego lub dwóch noclegów także koszt takiego wypadu nie powinien wywołać u nas zawał. Dolny Śląsk jest rewelacyjny. Mamy tu Sudety i góry Stołowe, gdzie mamy możliwość wybrać się na spacery pięknie wytyczonymi szlakami. Mamy również inne atrakcje - na przykład zamki Książ i Czocha. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.