Góry
Chiny
Napisane przez: Mark Harkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu czasem należałoby wybrać się na eskapadę na trasie Kuba z Niemiec?

Kiedy nadchodzi okres na doroczne wycieczki na wybrzeże albo w Tatry, niektórzy obywatele szukają różnych krajów, do jakich mogliby się udać. Co poniektórzy obywatele byli już na Wyspach Kanaryjskich czy też w Tunezji.
gospodarka
Napisane przez: Péter Molnár
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wypoczywać w górach?

Masz pojęcie, z jakiego powodu warto wybrać się na wakacje w góry? Kiedy znajdujemy się powyżej 1000 m n.p.m. układ produkuje więcej krwinek czerwonych, rozszerzone naczynka aktywują transport tlenu i odżywczych składników, poprawia się nastrój jak też forma.
Tatry
Napisane przez: hosiawak
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie najlepiej spędzić wakacje w górskim klimacie? Zakopane oczywiście!

W zasadzie można przytoczyć jedną miejscowość, która jest prawdziwym sercem polskich gór. Piszemy oczywiście o Zakopanem, przepięknym kurorcie u podnóża strzelistych Tatr. Jeśli chodzi o atrakcje, Zakopane posiada w ofercie szeroką gamę punktów dla przyjezdnych.
Śnieżka
Napisane przez: hr.icio
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie dobrze jest spać w górach?

Mamy finisz urlopów. Pogoda robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba niemniej jednak wyrwać się czasami z codziennego trudu na parę dni. Nawet króciutki wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są wspaniałe do króciutkich wyjazdów nawet jesienią. Na co trzeba patrzeć uważnie, jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne będą porządne noclegi w górach?
Dieta dla zdrowych oczu
Napisane przez: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Wyglądaj dobrze szczególnie zimą

Jeżeli uwielbiamy się najlepiej prezentować, mamy ułatwione zadanie latem. Zimą ciężkie buty i grube ubrania skutecznie utrudniają to zadanie. Należy się więc dobrze zastanowić nad wyborem właściwych ubrań i butów.
Karpacz, widok ze Śnieżki
Napisane przez: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyszukaj idealne miejsce na relaks - przyjedź do Karpacza!

Urlop to czas kompletnego relaksu, należy więc wcześniej się do niego przygotować. Być może, że na aurę nie mamy nacisku, jednak możemy wybrać w które miejsce się udamy i wcześniej zrobić rezerwację w miejscu, w którym zakwaterujemy. Wypoczynek przysługuje nam się nie tylko w porze ciepłej, ale również zimnej!
hotel
Napisane przez: Effective PR
Zainspirowane przez: Effective PR

Warto wynająć pokój w pensjonacie i poznawać Polskę

Polska jest urokliwym państwem - chociaż głównie akurat nasza przyroda wielce się wyróżnia, pod względem miast, to tylko małopolski Kraków jest delicją, czymś nieprzeciętnym. Oczywiście nie można umniejszać znaczenia Trójmiasta czy Warszawy, ale w różnych rankingach najbardziej urokliwych miast w Europie to akurat była stolica Rzeczpospolitej Polskiej piastuje wysokie miejsca. Powinniśmy doceniać Kraków, chociaż Gdańsk i pozostałe miasta również są niezwykłe.
Beskidy, góry
Napisane przez: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje oferuje region Beskidów dla turystów, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy to jedno z najpopularniejszych pasm górskich w naszym kraju, rozciągają się od środkowych Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W ich skład wchodzi parę różnych regionów, z jakich najpopularniejsze wśród turystów są Beskid Żywiecki i Mały, a jeżeli będzie chodzić o miejscowości, to tu przeważnie odwiedzane będą Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten region naszego kraju proponuje mnóstwo atrakcji o każdej porze roku.
sanatorium
Napisane przez: Łukasz Miśkiewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest tak trudne i drogie - tak mówią wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Jest dość duże grono Polaków, którzy chcieliby wyjeżdżać, ale stale coś im w tym przeszkadza - brak pieniędzy, zdrowie czy brak urlopu.
Wnętrze restauracji
Napisane przez: Haldane Martin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odpowiednia odzież i wyposażenie w czasie wycieczki turystycznej to podstawa, więc już teraz idź po zakupy

Wyprawa na górskie szlaki to nie byle co, tutaj trzeba się naprawdę porządnie przygotować. Ważna jest w równym stopniu stosowana garderoba, która zabezpiecza przed trudnymi warunkami pogodowymi, jak i pozostałe wyposażenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.