Góry
Dieta dla zdrowych oczu
Napisane przez: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Wyglądaj dobrze szczególnie zimą

Jeżeli kochamy się najlepiej prezentować, mamy ułatwione zadanie latem. W zimie toporne buty oraz grube kurtki skutecznie utrudniają to zadanie. Trzeba się zatem głęboko zastanowić nad doborem odpowiednich ubrań oraz obuwia.
Karpacz, widok ze Śnieżki
Napisane przez: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyszukaj idealne miejsce na relaks - przyjedź do Karpacza!

Urlop to czas całkowitego odpoczynku, należy więc wcześniej się do niego przyszykować. Być może, że na pogodę nie mamy wpływu, jednakże możemy wybrać w jakie miejsce pojedziemy i wcześniej zrobić rezerwację w miejscu, w którym zakwaterujemy. Wypoczynek należy nam się nie tylko w porze ciepłej, ale także zimnej!
Tatry
Napisane przez: hosiawak
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie najlepiej spędzić wakacje w górskim klimacie? Zakopane oczywiście!

W zasadzie można wymienić jedną miejscówkę, która jest prawdziwym sercem tatrzańskich gór. Mowa rzecz jasna o Zakopanem, malowniczym kurorcie u podnóża skalistych Tatr. Jeśli chodzi o atrakcje, Zakopane posiada w ofercie naprawdę imponującą gamę przynęt dla turystów.
hotel
Napisane przez: Effective PR
Zainspirowane przez: Effective PR

Warto wynająć pokój w pensjonacie i poznawać Polskę

Polska jest urokliwym państwem - choć przede wszystkim nasza geografia mocno się odróżnia, akurat pod względem miejskim, to tylko Kraków jest prawdziwą delicją, czymś nieprzeciętnym. Naturalnie nie można deprecjonować Trójmiasta albo Wrocławia, lecz w najróżniejszych rankingach najbardziej urokliwych europejskich miast to akurat stara stolica naszego kraju zwykła zajmować bardzo wysokie miejsca. Musimy doceniać Kraków, choć Poznań oraz pozostałe duże miasta także są fantastyczne.
sanatorium
Napisane przez: Łukasz Miśkiewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest tak trudne i drogie - tak mówią wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Jest dosyć duże grono rodaków, którzy pragnęliby podróżować, ale zawsze coś im w tym przeszkadza - brak pieniędzy, choroba lub brak urlopu.
Beskidy, góry
Napisane przez: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje oferuje region Beskidów dla turystów, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy są jednym z najbardziej znanych pasm górskich w naszym kraju, rozciągają się od środkowych Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W skład Bieszczad wchodzi kilka różnych rejonów, z jakich najpopularniejsze wśród turystów są Beskid Żywiecki i Mały, a jeżeli będzie chodzić o kurorty, to tu przeważnie odwiedzane będą Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten region Polski proponuje mnóstwo atrakcji przez wszystkie pory roku.
Chiny
Napisane przez: Mark Harkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu czasem należałoby wybrać się na eskapadę na trasie Kuba z Niemiec?

Kiedy nadchodzi okres na doroczne wycieczki na wybrzeże albo w Tatry, niektórzy obywatele szukają różnych krajów, do jakich mogliby się udać. Co poniektórzy obywatele byli już na Wyspach Kanaryjskich czy też w Tunezji.
gospodarka
Napisane przez: Péter Molnár
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wypoczywać w górach?

Masz pojęcie, z jakiego powodu warto wybrać się na wakacje w góry? Kiedy znajdujemy się powyżej 1000 m n.p.m. układ produkuje więcej krwinek czerwonych, rozszerzone naczynka aktywują transport tlenu i odżywczych składników, poprawia się nastrój jak też forma.
Śnieżka
Napisane przez: hr.icio
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie dobrze jest spać w górach?

Mamy finisz urlopów. Pogoda robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba niemniej jednak wyrwać się czasami z codziennego trudu na parę dni. Nawet króciutki wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są wspaniałe do króciutkich wyjazdów nawet jesienią. Na co trzeba patrzeć uważnie, jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne będą porządne noclegi w górach?
Wnętrze restauracji
Napisane przez: Haldane Martin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odpowiednia odzież i wyposażenie w czasie wycieczki turystycznej to podstawa, więc już teraz idź po zakupy

Wyprawa na górskie szlaki to nie byle co, tutaj trzeba się naprawdę porządnie przygotować. Ważna jest w równym stopniu stosowana garderoba, która zabezpiecza przed trudnymi warunkami pogodowymi, jak i pozostałe wyposażenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.