Góry
gospodarka
Napisane przez: Péter Molnár
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wypoczywać w górach?

Wiesz, czemu powinniśmy wybrać się na urlop w góry? Gdy znajdujemy się powyżej 1000 m n.p.m. układ produkuje więcej czerwonych krwinek, poszerzone naczynka przyspieszają transport tlenu oraz odżywczych składników, polepsza się humor i kondycja.
Chiny
Napisane przez: Mark Harkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu czasem należałoby wybrać się na eskapadę na trasie Kuba z Niemiec?

Kiedy nadchodzi okres na doroczne wyjazdy nad morze albo w Tatry, co poniektórzy ludzie szukają innych miejsc, do jakich mogliby pojechać. Niektórzy ludzie byli już na Wyspach Kanaryjskich czy w Maroku.
windsurfing
Napisane przez: Ashlynn Pai
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sylwester jako niezapomniane zdarzenie

Sylwester to taki dzień w roku, gdy każdy stara się, by był niezapomnianym dniem. Sylwestra spędzamy przeważnie w gronie kolegów i rodziny, bądź to na wyjeździe, czy też na domówkach. Wielką sławą cieszą się imprezy planowane przez większe miasta, jakie są ogólnodostępne i darmowe.


Sylwester jako niezapomniane zdarzenie

Sylwestry organizowane w głównej części miast cieszą się dużym zainteresowaniem.
sanatorium
Napisane przez: Łukasz Miśkiewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest tak trudne i drogie - tak mówią wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Jest stosunkowo duże grono Polaków, którzy chcieliby podróżować, ale zawsze coś staje im na drodze - finanse, zdrowie lub brak urlopu.
Dieta dla zdrowych oczu
Napisane przez: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Wyglądaj dobrze szczególnie zimą

Jeśli uwielbiamy się pięknie prezentować, mamy ułatwione zadanie latem. W zimie ciężkie buty oraz grube kurtki efektywnie utrudniają owo zadanie. Należy się więc dobrze zastanowić nad wyborem właściwych ubrań oraz obuwia.
Wnętrze restauracji
Napisane przez: Haldane Martin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odpowiednia odzież i wyposażenie w czasie wycieczki turystycznej to podstawa, więc już teraz idź po zakupy

Wyjście w góry to nie byle co, tu potrzeba się naprawdę porządnie przygotować. Ważna jest zarówno stosowana garderoba, która chroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, jak też pozostałe wyposażenie.
Śnieżka
Napisane przez: hr.icio
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie dobrze jest spać w górach?

Mamy finisz urlopów. Pogoda robi się brzydka, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba jednakże wyrwać się czasami z codziennego mozołu na parę dni. Nawet krótki wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz - góry są znakomite do niedługich wyjazdów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie i konieczne staną się porządne noclegi w górach?
Karpacz, widok ze Śnieżki
Napisane przez: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyszukaj idealne miejsce na relaks - przyjedź do Karpacza!

Urlop to okres kompletnego odpoczynku, należy więc zawczasu się do niego przyszykować. Być może, że na aurę nie mamy nacisku, jednak możemy wybrać w które miejsce pojedziemy i wcześniej zrobić rezerwację w miejscu, w którym się zatrzymamy. Wypoczynek należy nam się nie tylko w porze letniej, ale także zimnej!
Beskidy, góry
Napisane przez: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje oferuje region Beskidów dla turystów, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy to jedno z najpopularniejszych pasm górskich w naszym kraju, ciągną się od środkowych Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W skład Bieszczad wchodzi parę różnych regionów, z których najpopularniejsze wśród urlopowiczów są Beskid Mały i Beskid Żywiecki, a jeżeli będzie chodzić o miejscowości, to tu najchętniej odwiedzane będą Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten region Polski oferuje wiele atrakcji o każdej porze roku.
hotel
Napisane przez: Effective PR
Zainspirowane przez: Effective PR

Warto wynająć pokój w pensjonacie i poznawać Polskę

Polska jest urokliwym państwem - choć przede wszystkim nasza przyroda bardzo się odróżnia, pod względem miast, to tylko i wyłącznie małopolski Kraków jest prawdziwą delicją, czymś nieprzeciętnym. Naturalnie nie można deprecjonować Trójmiasta bądź Warszawy, lecz w przeróżnych zestawieniach najbardziej urokliwych europejskich miast to właśnie była stolica RP zwykła zajmować najwyższe miejsca. Doceńmy Kraków, chociaż Warszawa i pozostałe miasta również są fantastyczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.