Góry
sanatorium
Napisane przez: Łukasz Miśkiewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest tak trudne i drogie - tak mówią wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Jest dość duże grono Polaków, którzy mieliby ochotę wyjeżdżać, ale zawsze coś staje im na drodze - brak pieniędzy, choroba czy brak urlopu.
hotel
Napisane przez: Effective PR
Zainspirowane przez: Effective PR

Warto wynająć pokój w pensjonacie i poznawać Polskę

Polska to ładny kraj - chociaż głównie nasza geografia bardzo się odróżnia, pod względem miejskim, to wyłącznie Kraków jest delicją, czymś nieprzeciętnym. Jak najbardziej nie należy umniejszać znaczenia Trójmiasta czy Warszawy, ale w różnych rankingach najśliczniejszych miast na Starym Kontynencie to akurat była stolica naszego kraju piastuje najwyższe miejsca. Doceniajmy Kraków, chociaż Poznań oraz inne miasta również są niezwykłe.
Dieta dla zdrowych oczu
Napisane przez: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Wyglądaj dobrze szczególnie zimą

Jeżeli uwielbiamy się pięknie prezentować, mamy łatwiejsze zadanie latem. Zimą ciężkie buty oraz grube ubrania efektywnie utrudniają to zadanie. Trzeba się więc dobrze zastanowić nad doborem właściwych ubrań i butów.
Śnieżka
Napisane przez: hr.icio
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie dobrze jest spać w górach?

Mamy finisz urlopów. Aura robi się niekorzystna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to czas powrotów do pracy i do uczelni. Trzeba niemniej wyrwać się czasami z codziennego trudu na kilka dni. Nawet krótkotrwały wyjazd potrafi zregenerować moce do walki z przyszłymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz - góry są cudowne do krótkich wyjazdów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i niezbędne będą porządne noclegi w górach?
windsurfing
Napisane przez: Ashlynn Pai
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sylwester jako niezapomniane zdarzenie

Sylwester to taki dzień w roku, gdy każdy stara się, by był niezapomnianym wydarzeniem. Sylwestra spędzamy przeważnie w gronie kolegów i rodziny, bądź to na wyjeździe, czy też na w domu. Dużą popularnością cieszą się imprezy urządzane przez większe miasta, jakie są ogólnodostępne i darmowe.


Sylwester jako niezapomniane zdarzenie

Imprezy sylwestrowe aranżowane w głównej części miast cieszą się znacznym powodzeniem.
Chiny
Napisane przez: Mark Harkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu czasem należałoby wybrać się na eskapadę na trasie Kuba z Niemiec?

Kiedy nadchodzi okres na coroczne wycieczki na wybrzeże albo w góry, niektórzy obywatele poszukują różnych miejsc, do których mogliby pojechać. Niektórzy obywatele byli już na Majorce czy też w Maroku.
Tatry
Napisane przez: hosiawak
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie najlepiej spędzić wakacje w górskim klimacie? Zakopane oczywiście!

W zasadzie można wskazać jedną miejscowość, która jest jądrem tatrzańskich gór. Mowa oczywiście o Zakopanem, uroczym miejscu u podnóża skalistych Tatr. O ile chodzi o atrakcje, Zakopane posiada w ofercie szeroką gamę gratek dla przyjezdnych.
Beskidy, góry
Napisane przez: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje oferuje region Beskidów dla turystów, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy to jedno z najbardziej znanych pasm górskich w naszym kraju, ciągną się od Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W skład Bieszczad wchodzi parę różnych regionów, z których najpopularniejsze wśród turystów są Beskid Żywiecki i Mały, a jeśli będzie chodzić o miejscowości, to tu najchętniej są odwiedzane Szczyrk, Ustroń i Istebna. Ten rejon naszego kraju oferuje mnóstwo atrakcji o każdej porze roku.
Wnętrze restauracji
Napisane przez: Haldane Martin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odpowiednia odzież i wyposażenie w czasie wycieczki turystycznej to podstawa, więc już teraz idź po zakupy

Wyjście w góry to nie byle co, tu trzeba się naprawdę odpowiednio przyszykować. Ważna jest w równym stopniu stosowana garderoba, która zabezpiecza przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi, jak też reszta wyposażenia.
Karpacz, widok ze Śnieżki
Napisane przez: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyszukaj idealne miejsce na relaks - przyjedź do Karpacza!

Urlop to czas całkowitego odpoczynku, należy więc wcześniej się do niego przyszykować. Być może, że na pogodę nie mamy wpływu, jednakże możemy wybrać w jakie miejsce pojedziemy i wcześniej zrobić rezerwację w miejscu, w którym zakwaterujemy. Wypoczynek należy nam się nie tylko w porze ciepłej, ale także zimnej!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.