Wyjątkowe możliwości wakacji nad morzem

Wybierając się na wakacje dość często stajemy przed problemem, który kurs wytypować. Szukamy zawsze innowacyjnych rozwiązań, sprawdzamy prognozę pogody tak, aby w ostateczności wybrać coś, co da nam wymarzone wczasy. Przeglądamy także możliwości, które proponują nam biura podróży. Tymczasem nie zawsze z nich skorzystamy, przeważnie szukamy propozycji w internecie bądź przez informacje od znajomych.

domki
Napisane przez: Eric Lamoureux
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kiedy już zdecydujemy, iż na przykład mogą być to wczasy nad morzem, bardziej zagłębiamy się w szukanie już określonych ofert. Przeważnie wpływ na nasz wybór posiadają czynniki, jakie oferują nam dane pensjonaty jak i hotele. Szukamy propozycji i tym sposobem napotykamy tą w Jantarze.

Zainteresowały Cię myśli stworzone w tym wpisie? Odczuwasz jednakże niedosyt? Więc namawiamy do nowej strony - naciśnij tu kenia last minute i przenieś się tam.

Jedną z nielicznych nadmorskich miejscowości jest Jantar.

Kolejne teksty

Upragnione wakacje - spakuj walizkę!

Wakacje w Hiszpanii
Wytęskniony urlop już za pasem. Nadchodzi sezon urlopowy i czas pomyśleć o upragnionym relaksie. Cały rok uczciwie pracowaliśmy, uwięzieni w czterech kątach, na niewygodnych fotelach, przed komputerem.


Zasadniczym walorem tej wsi nadmorskiej jest to, że leżą dookoła lasy i właśnie one sprawiają, że nazywana jest oazą ciszy. Dodatkowo swoimi pomysłami przyciąga tłumy turystów i to przez cały rok. Posiada też w wysokiej mierze ulepszoną bazę noclegową jak i gastronomiczną. Teraz zatrzymajmy się przy ofertach a dokładniej cenach, jakie oferuje nam baza noclegowa. Kiedy w przeglądarkę wpiszemy dla przykładu jantar domki jesteśmy w stanie spostrzec, iż posiada nadzwyczaj rywalizujące ceny w odniesieniu do innych blisko leżących wsi. Jantar domki to propozycja dla osób ceniących prywatność, ciszę i spokój. Posiadamy sposobność wynajęcia domku samemu (co skutkuje dużymi kosztami), tymczasem daje nam to oczekiwany spokój.

Jantar jest miejscowością położoną bardzo blisko morza, niektóre domki letniskowe, które jesteśmy w stanie wynająć położone są w zasadzie na samej plaży. Ta nadmorska wieś w ostatnich latach bardzo zyskała na renomie i dlatego w okresie letnim tętni życiem. Należy również wspomnieć, iż wieś ta powstała w XIII wieku i z początku była znaną osadą rybacką. W późniejszych latach jej posada umacniała się, gdyż leży na słynnym bursztynowym szlaku. Już sama nazwa pochodzi z języka litewskiego i oznacza bursztyn. Obecnie pasjonaci bursztynu przyjeżdżają do tejże miejscowości, bo tutaj w okresie od listopada do kwietnia trwają prawdziwe żniwa.
2020/09/04, 07:28:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.