Wypoczynek
panorama szczawnicy

Szczawnica i jej atrakcyjne miejsca

Szczawnica jest miejscowością uzdrowiskową z ponad dwustuletnią tradycją. Szczególne usytuowanie uzdrowiska (w dolinie Grajcarka) powoduje, iż tworzy się tu wyjątkowy mikroklimat, a dostępne bogactwo przyrodnicze jak też inne atrakcje są na wyciągnięcie dłoni.
turyści na szlaku w górach
Napisane przez: Connie Lu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy w górach lub też urlop nad morzem czy w mieście, czyli w jaki sposób ciekawie spędzić wakacje.

Wakacje to odpowiedni a dla niektórych jedyny czas na upragniony urlop. Biura turystyczne, jakich tysiące istnieje w Polsce, oferują bardzo bogate pakiety wycieczekalbo programów, pozwalających na to, by ten czas odpoczynku od pracy spędzić w sposób, który będzie nam najmocniej pasował. Można wówczas zdecydować się na wyprawę zagraniczną.
transport
Napisane przez: Pau
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w polskich górach to znamienita opcja tak samo dla początkujących, jak i starszych wędrowników

wyjazdy weekendowe są jedną z lepszych możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jesteśmy w stanie podczas tych paru dni odwiedzać piękne miejscowości i odpocząć na łonie natury.
Szklarska Poręba
Napisane przez: Karol K
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Weekend w w górach może być interesujący

Wybierając Szklarską Porębę na miejsce swojego wypoczynku mamy możliwość skorzystać z wielu atrakcji tego miejsca. Miasto to położone jest niezwykle malowniczej okolicy na terenie Dolnego Śląska, niedaleko Jeleniej Góry. Jest to miejsce od lat uznawane za bazę wypadową zarówno latem jak i zimą. Mamy tutaj masę możliwości noclegowych.
plaże
Napisane przez: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Cudowne wczasy Dubaj lub wycieczka do Kambodży wyłącznie w rozsądnej cenie

Wiele osób rozmyśla nad tym, dokąd wyruszyć na urlop. Szczególnie, jeśli urlop planujemy na dni zimowe. Dobrze jest wówczas wyruszyć do ciepłego regionu, cieszyć się słońcem oraz piękną pogodą.
Wakacje nad morzem
Napisane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nad nasz Bałtyk do Rowów - zestawienie pomysłów

W dzisiejszych czasach polskie wybrzeże Bałtyku jest tak samo atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w pozostałych krajach. Bo zdarza się często cudze zachwalamy a swego nie znamy. Nie jest to odpowiednie myślenie, bo faktycznie dobrze poznać to, co mamy niemalże pod nosem.
relaks w Polsce
Napisane przez: Elroy Serrao
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego możemy tam oczekiwać?

Zatoka Pucka nie jest tak bardzo popularna jak na przykład Gdańska czy Sopotu, lecz to bardzo popularny, miły akwen dla plażowiczów. turyści jednakże bardzo często tego nie zauważają a więc miast wybrać lepsze miejsce na wypoczynek - nad zatoką właśnie, wybieramy hałaśliwe i komercyjne plaże.


Z jakiego powodu warto zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego możemy tam oczekiwać?

A przecież zalet spędzania czasu w Zatoce Puckiej jest naprawdę dużo, między innymi to, iż woda tam jest zawsze trochę wyższa aniżeli po prostu morzu.
Mazury, jezioro
Napisane przez: Michał Huniewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kierunek Mazury, czyli jak zaplanować urlop w krainie tysiąca jezior

Upragnione wakacje to dobry pretekst do tego, by odwiedzić północno-wschodnią część Polski, czyli województwo warmińsko-mazurskie, inaczej nazywane krainą tysiąca jezior. Tak naprawdę, na Mazurach jezior jest o wiele więcej. Lecz co warto zobaczyć, gdzie pojechać?
Warmia
Zainspirowane przez: fanpop.com

Teraz każdy może podróżować gdziekolwiek tylko zamarzy, ponieważ oferta biur podróży jest bardzo ciekawa

Któż z nas nie marzy o podróżach? To jedno z częściej wymienianych życzeń. Dzisiaj każdy może je spełnić. Propozycja biur turystycznych bywa tak ciekawa i zróżnicowana, że każdy bez problemu wyszuka coś zgodnego z własnymi zainteresowaniami albo zasobnością portfela.


domki letniskowe nad morzem
Napisane przez: Sarah & Austin Houghton-Bird
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie domki letniskowe nabyć w rejonie Dąbki nad morzem?

Pragniesz przyjemnie przeżyć wakacje nad polskim morzem? Nie wiesz jakie campingi kupić? Postaw na rejon Dąbki!
Dąbki domki letniskowe to cała paleta propozycji. Z powodzeniem odnajdziesz coś wyjątkowego dla siebie. Przykładowe noclegi to cały kompleks domków letniskowych na rejonie ogrodzonym, dozorowanym, czyli po prostu zabezpieczonym. Większość domków posiada pralnię, internet WiFi, a nawet wypożyczalnie rowerów, duży plac zabaw jak również recepcję 24h. Niektóre z nich położone są na wprost przejścia na strzeżoną plażę wraz z podjazdem dla wózków. A wszystko to, by zaspokoić wymagania wielu amatorów wczasów nad morzem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.