Pałac Bagatela wspaniale pasuje na organizowanie szkoleń

Pałac Bagatela ma dla nas ciekawą propozycję. Gdy chcemy zrobić szkolenia na neutralnym gruncie i to jeszcze takim, gdzie uczestnicy nie będą musieli marnować czasu na dojazdy z noclegu do miejsca szkolenia, to warto zobaczyć, co proponuje nam Pałac Bagatela.


serwis www
Napisane przez: Auburn Alumni Association
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mamy tutaj do wyboru dwie sale, które okazują się zamawiane w zależności od liczby osób, które biorą udział w takim kursie, a wówczas też odpowiednio ustawiane okazują się fotele. Co więcej sale te okazują się tak przystosowane, że z łatwością możemy się wspomagać pomocami dydaktycznymi, dzięki którym taki kurs będzie przeprowadzony ze znaczniejszym efektem. Dodatkowo posiadamy do dyspozycji jeszcze mniejsze pomieszczenia, w których możemy poprowadzić warsztaty w małych grupach, gdzie uczestnicy w sposób praktyczny, będą mieli szansę nam pokazać, czego się nauczyli na naszym szkoleniu i czy wszystko dobrze zrozumieli. Wszystko to można zobaczyć tutaj: link do strony www. Jak widzimy, wszystko w tym miejscu jest przewidziane, dlatego właśnie tam musimy szykować nasze kursy, gdyż będziemy posiadali
zebranie
Napisane przez: Naval Surface Warriors
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
gwarancję, że pod ręką będziemy posiadali dobre sale, właściwe jedzenie i nocleg, przez co nasi słuchacze nie będą wystawieni na niepotrzebne oraz męczące przenoszenie się z miejsca na miejsce.

Konferencje również możemy tam przyszykować

Kiedy poszukujemy odpowiedniego miejsca, w którym będzie miała szansę się odbyć nasza konferencja, to powinniśmy się skupić na tym, żeby miało ono właściwą powierzchnię, okazało się jasne i zezwalało na usłyszenie zapytania rzuconego z sali. Te wszystkie warunki spełnia wyżej opisany pałac, zatem nie powinno nikogo zaskakiwać, że to właśnie tam nierzadko odbywają się przeróżnego typu konferencje, posiadające na celu skupienie sporej liczby osób.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.