Karta przeżycia i jej wielozadaniowość.

Każdy z nas lubi doświadczyć świeżego powietrza na dworze.Nieważne czy udajemy się na niedaleką wycieczkę do lasu, wybieramy większą wycieczkę nad jezioro czy długo wyczekiwane wakacje, zwykle wyjazd poprzedzają dokładne przygotowania. W zależności od tego jak długi urlop planujemy, przygotowania te potrzebują różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Napisane przez: Wallet Ninja
Zainspirowane przez: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, by ustrzec się przed bezradnością wynikającą z nie zabrania narzędzi koniecznych do rozwiązania niespodziewanego problemu? Ogromną popularnością cieszy się mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości pozwolą uratować większość niespodziewanych sytuacji w których potrzeba konkretnych narzędzi. Niestety przeważnie są bardzo kosztowne, a poza tym zajmują sporo przestrzeni.

Nie jest to problem w sytuacji poruszania się pakownym samochodem, jednak w sytuacji, kiedy decydujemy się odbyć pieszą przeprawę bez większych bagaży,lub wybieramy się na wycieczkę rowerem, nieznajdziemy miejsca na dodatkowe przedmioty i marnowanie miejsca potrzebnego na przedmioty pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nagłymi sytuacjami bez potrzeby przewożenia z sobą ogromnej ilościróżnorakich narzędzi?

Niezbędnym gadżetem może okazać się karta przetrwania ( ).

Nie możesz się doczekać nowych interesujących wątków na ten temat? Mamy do Ciebie świetną informację - kliknij oklejanie witryn sklepowych Nowy Sącz w poniższy link i delektuj się czytaniem.

Stalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim małym rozmiarom pomieści się w każdym portfelu. Niepozorny stalowy gadżet przyda się w wielu niespodziewanych sytuacjach, na którenie byliśmy gotowi.

Należy trzymać ją zawsze blisko, ponieważ może zastąpić aż 10 narzędzi. Karta przezycia może być stosowana między innymi jako nóż, klucz do śrub motylkowych jak i klucz do mniejszych śrub. Ponadto została zaopatrzona w dziurkę do dołączenia smyczy lub kółka z kluczami, dzięki czemu można mieć ją zawsze pod ręką.

napisz do nas
2024/02/06, 17:30:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.