Gazetki promocyjne to najkrócej mówiąc reklama sieciowych sklepów

Dawno temu, kiedy w okolicy działał raptem jeden, może dwa sklepiki branży spożywczej, kupujący nie mieli za bardzo dużego wyboru i zmuszeni byli zdawać się na to, co znaleźli w owych sklepach. Z innej jednak strony ludzie znali się dobrze i każdy doskonale wiedział co można znaleźć u lokalnego sprzedawcy na półkach.
Market
Napisane przez: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
To powodowało, że żaden porządny sprzedawca nie mógł pozwalać sobie na kombinowanie, ponieważ zaraz odbiłoby się to w okolicy szerokim echem. Odkąd w każdym przeciętnym mieście na wszystkich rogach znaleźć można sklep spożywczy któregoś z wielu przedstawicieli światowych koncernów, trwa pośród nich nieustająca wojna cenowa. Najbardziej znamiennym przejawem tej wojny są ceny, cięte niekiedy do minimum. Ale żeby przyciągnąć klientów, powinni oni mieć świadomość, że w tym akurat sklepie kupią interesujące ich produkty w konkurencyjnej cenie. A to zadanie nie jest łatwe. Przy wielkiej konkurencji i cenach które zmieniają się niemalże z dnia na dzień niełatwo jest dotrzeć z bieżącą informacją do jak największej liczby potencjalnych kupujących. A wówczas nawet naprawdę dobre ceny i bogata oferta nie przyniosą zakładanego rezultatu w postaci zwiększonej liczby klientów. Stworzono więc gazetki promocyjne przykładowo .

Kolejne teksty

Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich wakacji oferując pokoje w atrakcyjnych cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Plaża w Ustce
Napisane przez: MVolkmann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Ustka to miasto, jakie leży w północnej Polsce, w województwie pomorskim. To brzegi Słowińskie, u ujścia rzeki Słupi aż do Morza Bałtyckiego. Jest również miastem portowym i uzdrowiskowym z dwoma wakacyjnymi basenami morskimi. Piękne wybrzeża i bezgraniczne morze Bałtyckie to tylko jedne z wielu atrakcji jakie co roku przyciągają wczasowiczów to tego cudnego morskiego miasteczka.


Gazetki promocyjne to nic innego, jak reklama wielkich hipermarketów, które stać na to, by co kilka dni przygotowywać prezentację dziesiątek towarów, potem drukować je w kilkunastostronicowych gazetkach w ogromnych ilościach sztuk i dalej rozprowadzać wśród okolicznych mieszkańców. Jak łatwo się domyślić, to raczej droga procedura, więc nie każdy sklep może sobie na nią pozwolić.

Dlatego trzeba zwrócić uwagę na internetowe gazetki promocyjne. Przeważnie są to internetowe odmiany gazetki drukowanej, ale pojawiają się również oferty istniejące jedynie w tym wydaniu. Czasem mają one formę newslettera i w tej wersji bywają nieakceptowane przez wielu internautów, którzy uznają je za bardzo natrętną formę reklamy. Gazetki promocyjne w wersji drukowanej można bowiem obejrzeć w innym momencie albo w ogóle nie zwrócić na nie uwagi.
2019/03/02, 00:42:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.