Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich wakacji oferując pokoje w atrakcyjnych cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Ustka to miasto, jakie spoczywa w północnej Polsce, w województwie pomorskim. To brzegi Słowińskie, u wlotu rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest także miastem portowym i zdrojowym z dwoma wakacyjnymi kąpieliskami morskimi. Śliczne wybrzeża oraz ogromne morze Bałtyckie to jedynie jedne z wielu atrakcji które co roku przyciągają wczasowiczów to tego czarującego morskiego miasteczka.

www.ruszajwpolske.pl/noclegi/ustka/domki_letniskowe/c,38,1,1,index.html/
Napisane przez: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Warto także wspomnieć o tym, że wolno tu pozwiedzać między innymi bunkry lub muzeum bochenka i muzeum ziemi Usteckiej. Ustka to interesujące miejsce nie tylko dla urlopowiczów, przyjeżdżających tu na urlop i poławiaczy bursztynu. Również to pociągające miasto (zobacz agroturystyka rowy) dla ornitologów, którzy oglądają zwyczaje morskich ptaków oraz ich adaptowanie się do otoczenia. Występują na tym obszarze między innymi mewy Śmieszki. Jak każde miasto morskie też Ustka ma kolumnę krajobrazową, jaka gwarantuje wspaniałe bezgraniczne panoramy (http://www.ruszajwpolske.pl/miasta/ustka/noclegi/38,index.html).

Koniecznie również należy zwiedzić latarnie z duchem czy też mini muzeum nadmorskie. Ustka ma jeszcze więcej nadzwyczaj zachwycających oraz atrakcyjnych miejsc, które warto zobaczyć. Bodźcowy klimat morski, obfitość lasów sosnowych, ładne, piaszczyste, wielkie wybrzeża, bogate w jod powietrze to główne atuty miasteczka Ustki.

Kolejne teksty

Potańcówka sylwestrowa, której przenigdy nie zapomnisz - atrakcyjne miejsca do celebrowania

kwatery
Napisane przez: Christopher Adams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że dla obecnych osób wejście z impetem w nowy rok ma istotne znaczenie. Wiąże się to z licznymi postanowieniami, jakie chcemy realizować, lecz także z ochotą hucznego zamknięcia minionego roku i wejścia w nowy w perfekcyjnym nastroju.


Liczne szlaki krajoznawcze, urok i zróżnicowanie lokalnej natury czy też tradycji oczekują na wczasowiczów. Jeżeli idzie o pokoje tu jest sporo propozycji szykowanych dla wczasowiczów. Ustka to miasto, które między innymi jest popularna jako miasto turystyczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.