Charakterystyka sprzedaży odbywającej się w Internecie

Sieć WWW stwarza wielkie możliwości dla wielu nieznanych sklepów. Dzięki bezproblemowemu dostępowi do Internetu możliwe jest zakładanie sklepów, które ze względu na niski poziom sprzedaży miałyby trudności z utrzymaniem się, jeśliby nie działały w sieci.
Dla odbiorcy, rynek wirtualny stwarza opcje zakupu towarów z całego świata, czyli głównie tych niedostępnych w Polsce. sprzedający również mogą na tym skorzystać, jeśli tylko stworzą anglojęzyczną wersję językową sklepu internetowego, jak również ustalą cennik płatności za wysyłkę międzynarodową. W internecie można napotkać już zarówno sklepy rzemieślników, lombardy, outlety, galerie sztuki jak i zamówić rozmaite usługi.

Kolejne teksty

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale także jedno z największych i najbardziej unowocześnionych miast w Polsce

Zamek w Warszawie
Napisane przez: Logofag
Jak twierdzi większość obcokrajowców, którzy odwiedzają Polskę podczas wakacji, nasz kraj jest wyjątkowo piękny i ciekawy. Odkąd Polska dostała się do do Unii Europejskiej przeszła ogromną zmianę, stając się bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno dla jej mieszkańców, jak i turystów. Istnieje kilka „znaków rozpoznawczych” na świecie, które kojarzą się im z Polską. Jednym z nich jest rzecz jasna stolica i proponowane przez nią rozliczne atrakcje.


Oferta sklepów internetowych
Komputer
Napisane przez: CTEP AmeriCorps
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Oferta sklepów on-line w najszerszym ujęciu jest niezwykle interesująca. Aktualnie na terenie kraju działa ponad 10 000 sklepów wirtualnych, ta liczba ciągle wzrasta. Nie da się konkretnie ustalić jaka dziedzina jest najbardziej reprezentowana w internecie, ale bezdyskusyjnie jest tam bardzo duża liczba sklepów elektronicznych, jak na przykład pozytywnie opiniowany przez wielu internautów sferis.pl. Oprócz tego można tu znaleźć sporo księgarni, sklepów z telefonami komórkowymi i dużo innych. Niesłabnącą popularnością cieszą się sklepy oferujące produkty prosto od producenta, czyli tzw. outlety. Zyskały one popularność za sprawą branży związanej z odzieżą, w której takie sklepy są popularne w gronie odbiorców szukających oryginalnych ciuchów zaprojektowanych przez lokalnych projektantów. Przykładem outletu internetowego, trudniącego się w największym stopniu sprzedażą elektroniki i AGD jest electro-outlet.pl. O wspomnianych wyżej sklepach można poczytać przykładowo w tym miejscu: do www.

Praca na komputerze
Napisane przez: Intel Free Press
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wiele ofert w tym samym miejscu
W sklepach internetowych często można spotkać się z różnorodną ofertą – stosunkowo nagminnie spotykane są sklepy mające w ofercie zarówno urządzenia sanitarne, jak i sprzęt elektroniczny. W ten sposób odbiorcy robiący zakupy nie muszą wybierać paru sklepów, płacą również wyłącznie jedną opłatę za wysyłkę. Jednym z popularniejszych sklepów prowadzących tego typu sprzedaż jest mycenter.pl, który cieszy się pozytywną opinią wśród użytkowników. Kolejnym przykładem oferty przeznaczonej dla wielu klientów są sklepy wirtualne, które prowadzą sprzedaż hurtową i detaliczną jednocześnie. Zaletą robienia zakupów w takim sklepie jest zwyczajowo niższy koszt transportu, możliwy dzięki rozwiniętej sieci dystrybucyjnej. Dobrym przykładem sklepu z ofertą tego typu jest sklep mający w ofercie materiały opałowe – sklep.taniopal.pl. Ciekawe informacje o wymienionych sklepach można odnaleźć w tym miejscu: sklep mycenter.pl.
2019/04/11, 15:07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.