Agroturystyka jako idealne podejście na wakacje

Turystyka wiejska staje się coraz bardziej atrakcyjna, nie tylko dostarcza odpoczynek, lecz dostarcza również dodatkowych atrakcji takich jak bezpośredni kontakt z naturą, pracami rolnymi.


Turystyka wiejska łączy to, co najlepsze, polską gościnność i czystą przyrodę, również najlepsze pokarmy.


Ośrodki
Napisane przez: Martin Weinhardt
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Agroturystyka oprócz samego noclegu i atrakcji z nim połączonych, ma także świetną, zdrową i wonną kuchnię, która oparta jest na lokalnej hodowli. Świeże, imponujące dania przyrządzane z najwyższej jakości, aromatycznych produktów bez chemii skuszą największego niejadka. Unikalne smaki regionalne zdołają przyciągnąć nawet niezwykle wybrednych gości. Posiłki bez chemii to jeden z najważniejszych plusów kuchni agroturystycznej.


Znaczącą wartością agroturystyki jest zjawisko, że człowiek zmienia się na lepsze. Wzmaga się jego świadomość, zapomina o dokuczających komplikacjach, uczy się obecności na wsi. Taka osoba docenia piękno wsi, uwrażliwia się na piękno otaczającej ją przyrody, czuje się świadoma darów ziemi. Potrafi radować się z małych spraw, częstokroć odkrywa siebie na nowo. A to bardzo szczególna wartość agroturystyki.


Włochy
Napisane przez: Mitch Barrie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


agroturystyka
Napisane przez: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Agroturystyka, szczególnie dla osób z miasta, wydaje się świetnym wyjściem. Częstokroć ma na to działanie wychowanie rodziców, którzy chcą przesłać swym pociechom, jak wielką rolę odgrywa przyroda i jak trzeba o nią dbać. Przebywanie na wsi to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego.


Kolejne teksty

Podróżowanie za pomocą linii lotniczych - co dokładnie dobrze jest wiedzieć zanim nastąpi pierwsza wyprawą

Kolagen na wakacjach
Napisane przez: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED
Podróż samolotem dla wielu jest najzwyczajniej przerażająca - strach przed tym, że samolot spadnie i uderzy w ziemię najczęściej powoduje, iż omijamy je bardzo szerokim łukiem. Tymczasem jak się okazuje podróżowanie samolotem jest do tej pory uważana za najbardziej bezpieczny sposób do podróżowania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.