Agroturystyka jako idealne podejście na wakacje

Turystyka wiejska staje się coraz bardziej atrakcyjna, nie tylko dostarcza odpoczynek, lecz dostarcza również dodatkowych atrakcji takich jak bezpośredni kontakt z naturą, pracami rolnymi.


Turystyka wiejska łączy to, co najlepsze, polską gościnność i czystą przyrodę, również najlepsze pokarmy.


Ośrodki
Napisane przez: Martin Weinhardt
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Agroturystyka oprócz samego noclegu i atrakcji z nim połączonych, ma także świetną, zdrową i wonną kuchnię, która oparta jest na lokalnej hodowli. Świeże, imponujące dania przyrządzane z najwyższej jakości, aromatycznych produktów bez chemii skuszą największego niejadka. Unikalne smaki regionalne zdołają przyciągnąć nawet niezwykle wybrednych gości. Posiłki bez chemii to jeden z najważniejszych plusów kuchni agroturystycznej.


Znaczącą wartością agroturystyki jest zjawisko, że człowiek zmienia się na lepsze. Wzmaga się jego świadomość, zapomina o dokuczających komplikacjach, uczy się obecności na wsi. Taka osoba docenia piękno wsi, uwrażliwia się na piękno otaczającej ją przyrody, czuje się świadoma darów ziemi. Potrafi radować się z małych spraw, częstokroć odkrywa siebie na nowo. A to bardzo szczególna wartość agroturystyki.


Włochy
Napisane przez: Mitch Barrie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


agroturystyka
Napisane przez: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Agroturystyka, szczególnie dla osób z miasta, wydaje się świetnym wyjściem. Częstokroć ma na to działanie wychowanie rodziców, którzy chcą przesłać swym pociechom, jak wielką rolę odgrywa przyroda i jak trzeba o nią dbać. Przebywanie na wsi to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego.


Kolejne teksty

Podróżowanie za pomocą linii lotniczych - co dokładnie dobrze jest wiedzieć zanim nastąpi pierwsza wyprawą

Kolagen na wakacjach
Napisane przez: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED
Podróż samolotem dla wielu jest najzwyczajniej przerażająca - strach przed tym, że samolot spadnie i uderzy w ziemię najczęściej powoduje, iż omijamy je bardzo szerokim łukiem. Tymczasem jak się okazuje podróżowanie samolotem jest do tej pory uważana za najbardziej bezpieczny sposób do podróżowania.


Zachwycająca okolica, gospodarze otwarci na pomysły i chętni do pomocy w zaplanowaniu pobytu to jeden z niewielu składników, które czynią, że warto skusić się na taką formę odpoczynku.
2019/09/05, 07:40:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.