Skitouring - idealny sposób na to, aby poprawić kondycję

Szybko zapadający zmrok, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem - jesień zagościła u nas na dobre. Jednakże czas prędko mija i nim się obejrzymy nadejdzie zima.


Jedni przyjmują ową wiadomość z niepokojem, inni na samą myśl o białej porze roku nie posiadają się z radości, cały rok kompletując niezbędny sprzęt i przeglądając oferty biur turystycznych w poszukiwaniu najbardziej interesującej propozycji.


skitouring
Napisane przez: Macnetize.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Czechy, Szwajcaria, Włochy co roku przyciągają dziesiątki tysięcy spragnionych „białego szaleństwa” wczasowiczów z nieomal wszystkich zakątków globu. Mróz, niezapomniane widoki przed oczami, zadbane stoki i mnóstwo śniegu dookoła to dla entuzjastów sportów zimowych idealne, wręcz wymarzone warunki. W dzisiejszych czasach na popularności zyskuje skitouring (kliknij po szczegóły). Pewnie spora część z Was zachodzi w głowę, co kryje się pod tym pojęciem. Nie obeznanym wyjaśniamy: to nic innego jak połączenie wspinaczki i nart. Co ciekawe opisywana forma sportu była znana już kiedyś a ostatnio niejako „odkurzona” znowu powraca do łask. A jeśli, szusowanie po stoku to Twój żywioł zainwestuj w narty K2. Czemu opłaca się je nabyć? Powodów jest co najmniej kilka.


Kolejne teksty

Wycieczka do ziemi świętej - niezapomniane przeżycia, ciekawa oferta

Jan Paweł II
Napisane przez: PeWu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzisiaj dużo biur podróży proponuje wycieczkę do ziemi świętej. Niewątpliwie taka wycieczka do ziemi świętej może być niezapomnianym doświadczeniem, szczególnie dla osób wierzących, dla jakich religia ma nadzwyczaj wielkie znaczenie. W Internecie zdołamy bez problemu znaleźć wiele informacji na temat takich wycieczek, przykładowo na jednej ze stron czytamy, że wycieczka do ziemi świętej to głównie pielgrzymka do takich miejsc, jak Betlejem, Jerozolima albo również Golgota. Miasta te odgrywają w Biblii niezwykle istotną rolę, w związku z tym odwiedzenie ich jest dla wielu osób wybornym doświadczeniem. Na pewno skorzystanie z takiej oferty sprawi, iż jeszcze przez długi czas będziesz mile wspominać ową wycieczkę, która bezsprzecznie zrobi na Tobie wielkie wrażenie.


Wspaniałe właściwości jezdne, niespotykana dynamika, duża stabilność, świetne trzymanie krawędzi przy największych prędkościach, bardzo dobra przyczepność, wysoka jakość wykonania, zastosowanie nowoczesnych technologii - wymieniać można bez końca.
2018/01/22, 07:30:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.