Skitouring - idealny sposób na to, aby poprawić kondycję

Szybko zapadający zmrok, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem - jesień zagościła u nas na dobre. Jednakże czas prędko mija i nim się obejrzymy nadejdzie zima.


Jedni przyjmują ową wiadomość z niepokojem, inni na samą myśl o białej porze roku nie posiadają się z radości, cały rok kompletując niezbędny sprzęt i przeglądając oferty biur turystycznych w poszukiwaniu najbardziej interesującej propozycji.


skitouring
Napisane przez: Macnetize.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Czechy, Szwajcaria, Włochy co roku przyciągają dziesiątki tysięcy spragnionych „białego szaleństwa” wczasowiczów z nieomal wszystkich zakątków globu. Mróz, niezapomniane widoki przed oczami, zadbane stoki i mnóstwo śniegu dookoła to dla entuzjastów sportów zimowych idealne, wręcz wymarzone warunki. W dzisiejszych czasach na popularności zyskuje skitouring (kliknij po szczegóły). Pewnie spora część z Was zachodzi w głowę, co kryje się pod tym pojęciem. Nie obeznanym wyjaśniamy: to nic innego jak połączenie wspinaczki i nart. Co ciekawe opisywana forma sportu była znana już kiedyś a ostatnio niejako „odkurzona” znowu powraca do łask. A jeśli, szusowanie po stoku to Twój żywioł zainwestuj w narty K2. Czemu opłaca się je nabyć? Powodów jest co najmniej kilka.


Kolejne teksty

Właściciele gabinetów medycznych są zobligowani do sterylizowania sprzętu i ogólnie oczyszczania powietrza z wirusów czy innych mikrobów

atrakcje turystyczne
Napisane przez: Lisa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy gabinet lekarski albo dentystyczny, to na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że trzeba odkażać powietrze w pokojach zabiegowych, ale także w gabinetach i w poczekalni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.