Sporo osób kocha aktywnie funkcjonować - nawet kiedy nastaje mróz nie mają zamiaru zrezygnować ze swoich zajęć sportowych

Współcześnie stosunkowo często zauważa się tych, którzy jeżdżą na rowerze cały rok. Nawet zimą zasuwają swoim jednośladem do pracy czy na zajęcia.


planowanie transportu
Napisane przez: MBWA PR
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Najlepsze destynacje wyjazdów letnich - Grecja

piasek na plaży
Napisane przez: Public domain: Use pics for any purpose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem odpoczynku, tym samym spora większość osób stara się je możliwie jak najprecyzyjniej zorganizować. Rzecz jasna, można zdecydować się na spędzenie urlopu w Polsce, niemniej jest to dziś mało popularna alternatywa, jako że lokalne lato bywa szczególnie kapryśne. O wiele większym zainteresowaniem charakteryzują się więc wyjazdy zagraniczne, zwłaszcza, że tego rodzaju wycieczki są faktycznie dość tanie. Gdzie w takim razie można pojechać na wakacje? Które państwa są przez Polaków najchętniej odwiedzane?


Wakacje w domu nie muszą być nudne
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu


Nie straszne im mrozy i wiatry.


kurtki the north face
Napisane przez: robposse
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jednakże, by być w stanie pokonywać jakieś kilometry na rowerze, gdy temperatura jest minusowa, to należy posiadać porządną kurtkę. Taką, która osłania przed wiatrem i deszczem. Musi być również wygodna. Najnormalniej w świecie powinniśmy zamówić dobrej jakości sportową kurtkę. Kurtki The North Face są pod tym względem idealne. Zrobione są z poliestru - materiału, który chroni nasze ciało przed działaniem niesprzyjającej pogody. Na dodatek, stosunkowo szybko się ją czyści. Większość zabrudzeń wystarczy przetrzeć wodą. Kurtka ma wiele kieszeni, które mają zamek - dzięki temu nie stracimy telefonu i dokumentów. Lwia część modeli ma też kaptur. Kurtki The North Face są rewelacyjnie wykończone - każdy detal został gruntownie przemyślan: kołnierz jest przyjemny w dotyku od wewnętrznej strony (dlatego nic nas nie gryzie), a zakończenie rękawów posiada wszytą tasiemkę ściągającą (woda nie wlewa się do środka). Nie należy się dziwić tak przemyślanej koncepcji. Spółka The North Face funkcjonuje już od 1968 roku i jest czempionem na rynku w sferze sportowej odzieży. Produkują oczywiście nie tylko kurtki, ale również torby oraz obuwie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.