Nabycie auta w używanym stanie

Istnieje sporo ludzi, którzy decydują się na zakup auta używanego, ponieważ zakupienie nowego nie leży w ich możliwościach finansowych. Lecz używane samochody to wyzwanie pełne forteli, których nie można lekceważyć. Ostrożność i rozwaga mogą ocalić przed oszustwem, lub nieprzewidzianymi wydatkami.
kierowca
Napisane przez: Thomas Cloer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdego roku jest importowanych do kraju nadzwyczaj duża ilość samochodów w przeróżnym stanie technicznym, a ich przeciętny wiek wynosi prawie 10 lat. Należy z namysłem podchodzić do ofert o ogromnie interesujących cenach. Są rozliczne motywacje, ale najczęściej chodzi o prędką sprzedaż nielegalnego, bądź bardzo wyeksploatowanego samochodu używanego. Nie wszyscy sprzedający używane samochody są nierzetelni. Główną zaletą zakupu takiego auta bywa stosunkowo mała cena. Nowe samochody, już po odjechaniu z salonu tracą ok. 20 --30% ceny. Wybierając auto używane, można trafić na autentyczną okazję. Jego cena jest zależna od wielu elementów, między innymi od jego wieku, czy też stanu technicznego. Wiadomym jest również,
właściciel samochodu
Napisane przez: Paulo Henrique Rodrigues
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
że wybierając używane samochody nie można sugerować się jedynie małą zapłatą.

Wybierając auto używane, na pewno będzie można zezwolić sobie na lepsze wyposażenie, niż w sytuacji kupna samochodu z salonu. Trzeba się także zastanowić, czy poprawniej nabyć młodsze auto kategorii średniej, czy może w analogicznej cenie auto starsze, ale wyższej wersji. Pamiętać wypada jednak, że najczęściej samochody wyższej klasy, to automatycznie bardziej kosztowne reperacje i części wymienne.


Kolejne teksty

W jaki sposób bezpiecznie i stosunkowo niedrogo usprawnić parametry swojego auta - zalety chip tuningu

auto po tuningu
Napisane przez: Automobile Italia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Spora ilość właścicieli samochodów marzy o tym, aby ich auta jeździły jak bolidy z wyścigowych torów. Jeżeli nawet autem jest rodzinne, wygodne kombi czy siedmioosobowy van, to chciałoby się jednak mieć trzysta koni do dyspozycji i wyprzedzać wszystkich innych kierowców na światłach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.