Lubisz wyprawy? Rusz w Mazury na spływy kajakowe

Marzysz o ciszy? Bez miejskiego huku, bez masy ludzi. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Poznaj magiczne miejsca, gdzie możesz zrealizować swoje plany.
wakacje
Napisane przez: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Większość osób, mieszkających i pracujących na co dzień w wielkich miastach, na wakacjach pragnie spokoju i ciszy wśród najbliższych sobie osób oraz natury. Czy istnieje takie miejsce w Polsce? A jeżeli tak, to gdzie takie miejsce można jest? Jednym z nich są Bieszczady, które należą do najbardziej dzikich regionów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji ekstremalnej pontonem.


W Bieszczadach nie znajdziesz żadnej galerii handlowej. Nie odwiedzić Coffee Heaven, KFC lub też innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takich miejsc nie ma.

Nasz aktualny materiał (https://www.leoapart.com/) zafascynował Cię na tyle, że czujesz ochotę na więcej? Niezwykle nas to cieszy. Więc wejdź w poniższy link.

Tu możesz za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, przekonać się, ile tak naprawdę istnieje gwiazd na niebie, których w żadnej metropolii nigdy nie ujrzysz przez wzgląd na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to obszar, gdzie można do woli relaksować się, wylegując całymi dniami na trawie bądź pływając w jeziorze. Jeśli natomiast jesteś typem człowieka czynu i lubisz bardziej aktywne spędzić wolny czas, spływy kajakowe są rozrywką stworzoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach promują rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Trasy spływów biegną przez rzeki: San, Osława oraz Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!Kolejne teksty

Upragnione wakacje - spakuj walizkę!

Wakacje w Hiszpanii
Upragniony odpoczynek już blisko. Zbliża się sezon letni i czas pomyśleć o zasłużonym relaksie. Okrągły rok ciężko pracowaliśmy, uwięzieni w czterech kątach, na niewygodnych fotelach, przed komputerem.


Oprócz Bieszczadów, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Na Mazurach także przeprowadzane są spływy kajakowe: jedno- albo kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach znajdziesz wypożyczalnie kajaków, w których możemy sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek ze znajomymi i rodziną i zwiedzać wybrane przez siebie miejsca. Tu do wyboru mamy tereny Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie wszystkie szlaki. Więcej na temat spływów kajakowych Wybór jest ogromny, a i koszt wycieczki bardzo przyjazny. W zależności od trasy i liczby ludzi, ceny za jednodniowe spływy kajakowe wahają się pomiędzy 40-70zł/dzień.
Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i udany czas wolny.

Jeżeli zainteresowała Cię omawiana kwestia, śmiało kliknij ten odnośnik - to opracowanie (https://citycentralapartments.pl/) na pewno też okaże się dla Ciebie wartościowe.

Więcej informacji na stronie Kylon
2019/12/26, 08:16:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.