Lubisz wyprawy? Rusz w Mazury na spływy kajakowe

Marzysz o ciszy? Bez miejskiego huku, bez masy ludzi. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Poznaj magiczne miejsca, gdzie możesz zrealizować swoje plany.
wakacje
Napisane przez: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Większość osób, mieszkających i pracujących na co dzień w wielkich miastach, na wakacjach (W sytuacji gdy potrzebujesz pomysłu na wypoczynek rzuc okiem na coraltravel bułgaria wczasy) pragnie spokoju i ciszy wśród najbliższych sobie osób oraz natury. Czy istnieje takie miejsce w Polsce? A jeżeli tak, to gdzie takie miejsce można jest? Jednym z nich są Bieszczady, które należą do najbardziej dzikich regionów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji ekstremalnej pontonem.


W Bieszczadach nie znajdziesz żadnej galerii handlowej. Nie odwiedzić Coffee Heaven, KFC lub też innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takich miejsc nie ma. Tu możesz za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, przekonać się, ile tak naprawdę istnieje gwiazd na niebie, których w żadnej metropolii nigdy nie ujrzysz przez wzgląd na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to obszar, gdzie można do woli relaksować się, wylegując całymi dniami na trawie bądź pływając w jeziorze. Jeśli natomiast jesteś typem człowieka czynu i lubisz bardziej aktywne spędzić wolny czas, spływy kajakowe są rozrywką stworzoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach promują rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Trasy spływów biegną przez rzeki: San, Osława oraz Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!Kolejne teksty

Upragnione wakacje - spakuj walizkę!

Wakacje w Hiszpanii
Wyczekiwany wypoczynek już blisko. Zbliża się sezon urlopowy i pora pomyśleć o zasłużonym relaksie. Okrągły rok wytrwale pracowaliśmy, uwięzieni w czterech ścianach, na niewygodnych krzesłach, przed monitorem.


Oprócz Bieszczadów, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Na Mazurach także przeprowadzane są spływy kajakowe: jedno- albo kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach znajdziesz wypożyczalnie kajaków, w których możemy sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek ze znajomymi i rodziną i zwiedzać wybrane przez siebie miejsca. Tu do wyboru mamy tereny Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie wszystkie szlaki. Więcej na temat spływów kajakowych Wybór jest ogromny, a i koszt wycieczki bardzo przyjazny. W zależności od trasy i liczby ludzi, ceny za jednodniowe spływy kajakowe wahają się pomiędzy 40-70zł/dzień.
Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i udany czas wolny. Więcej informacji na stronie Kylon
2021/06/02, 08:32:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.