Gadżety
obóz hacerski
Napisane przez: wittco.gmbh
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zabrać ze sobą na obóz

Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś na obozie, możesz niepokoić się oraz zachodzić w głowę co z sobą wziąć, ażeby się nie przedźwigać, lecz z drugiej strony, żeby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty. Szczerze mówiąc każdemu zdarzy się czegoś zapomnieć. Rozbijamy namiot i nagle zauważamy, iż nie ma śledzi. Rondelek, który spakowaliśmy, tak naprawdę stoi sobie w kuchni na kredensie. Robi się chłodno i okazuje się, że nie mamy stosownego swetra. Jak więc sobie wszystko dobrze zaplanować? Poniżej odnajdziesz spis poniektórych rzeczy których nie wolno ci zapomnieć podróżując pod namiot na obóz.
Katowice
Zainspirowane przez: http://pixabay.com

Dragon Ball - manga, serial animowany i cykl gier komputerowych, które łączą kolejne pokolenia.

Mimo ogromnych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje pasjonatów seriali animowanych z kraju kwitnącej wiśni.
Zakochani
Napisane przez: Wyatt Fisher
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Romantyczne i muzyczne prezenty dla niego

Poszukujesz romantycznego podarku dla niego, ale nie chcesz także by był to stereotypowy podarunek? Chcesz przedstawić swojemu facetowi, że de facto go kochasz oraz pragniesz się upewnić, że będzie myśleć o tobie każdym wspólnie, gdy będzie używał prezentu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.