Dragon Ball - manga, serial animowany i cykl gier komputerowych, które łączą kolejne pokolenia.

Mimo znacznych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, w polskiej rzeczywistości nie brakuje pasjonatów kreskówek z kraju kwitnącej wiśni.


Jedną z najpopularniejszych produkcji tego rodzaju jest bezapelacyjnie Dragon Ball. Bazą scenariusza serialu stała się manga(polecamy anime sklep) autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem pomysłów dla tego sławnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszej serii anime minęło trzydzieści lat, nadal cieszy się ona olbrzymią popularnością wśród młodszych i starszych wielbicieli tego gatunku. Losy Son Goku, Bulmy i Kuririna porywają kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, tworząc gadżety z bohaterami anime -


Nie dziwi zatem fakt, że kolosalnym sukcesem okazały się też gry Dragon Ball.

Jeśli fascynuje Cię omawiany wątek, to przejdź do witryny oraz poznaj podobne dane dotyczące takiego zagadnienia. Wciągną Cię bez reszty.

PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ukochanych bohaterów i rozegranie emocjonujących pojedynków. Jedną z ciekawszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja liczy sobie już sześć lat, nadal zaskakuje graczy dobrą grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.


Katowice
Zainspirowane przez: http://pixabay.com


Kolejne teksty

Co zabrać ze sobą na obóz

obóz hacerski
Napisane przez: wittco.gmbh
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś na obozie, możesz niepokoić się oraz zachodzić w głowę co z sobą wziąć, ażeby się nie przedźwigać, lecz z drugiej strony, żeby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty. Szczerze mówiąc każdemu zdarzy się czegoś zapomnieć. Rozbijamy namiot i nagle zauważamy, iż nie ma śledzi. Rondelek, który spakowaliśmy, tak naprawdę stoi sobie w kuchni na kredensie. Robi się chłodno i okazuje się, że nie mamy stosownego swetra. Jak więc sobie wszystko dobrze zaplanować? Poniżej odnajdziesz spis poniektórych rzeczy których nie wolno ci zapomnieć podróżując pod namiot na obóz.


Dragon Ball: Raging Blast 2 to wzorcowa bijatyka, w której walki przeplatają się z wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu wojowników, co otwiera niezliczone możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.


Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC odkryje przed nami całkiem nowe możliwości. Aby podłączyć kontroler do komputera należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie - strasznie mi się podoba dualshock 3 na pc. Driver PC możemy bez problemu pobrać z Internetu.
2021/05/01, 08:20:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.