Dragon Ball - manga, serial animowany i cykl gier komputerowych, które łączą kolejne pokolenia.

Mimo znacznych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, w polskiej rzeczywistości nie brakuje pasjonatów kreskówek z kraju kwitnącej wiśni.
Jedną z najpopularniejszych produkcji tego rodzaju jest bezapelacyjnie Dragon Ball. Bazą scenariusza serialu stała się manga autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem pomysłów dla tego sławnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszej serii anime minęło trzydzieści lat, nadal cieszy się ona olbrzymią popularnością wśród młodszych i starszych wielbicieli tego gatunku. Losy Son Goku, Bulmy i Kuririna porywają kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, tworząc gadżety z bohaterami anime - Ceneo.pl.


Nie dziwi zatem fakt, że kolosalnym sukcesem okazały się też gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ukochanych bohaterów i rozegranie emocjonujących pojedynków. Jedną z ciekawszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja liczy sobie już sześć lat, nadal zaskakuje graczy dobrą grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.


Katowice
Zainspirowane przez: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to wzorcowa bijatyka, w której walki przeplatają się z wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu wojowników, co otwiera niezliczone możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.