Znane kurorty noclegowe w Polsce

W okresie wakacyjno-urlopowym każdy z nas planuje jakiś wyjazd w bardziej lub mniej odległe zakątki Polski. W Polsce mamy wiele ciekawych miejsc w których możemy spędzić ciekawy urlop. Takimi miejscami są np: Gdynia, Gdańsk, Sopot, czy też Władysławowo.


Noclegi Sopot
Sopocka plaża
Napisane przez: maciekbor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/
Miasto Sopot jest bardzo znanym kurortem w Polsce. Wielu ludzi twierdz, że kto w wakacje nie był w Sopocie, ten nie wie, co oznaczają prawdziwe wakacje nad polskim morzem. Miasto Sopot zalicza się do miast o najwyższym standardzie bytowania. Bardzo świeże powietrze, zabytkowa architektura sprawiają że, relaks tutaj, to ogromna przyjemność. Największe oblężenie Sopot przeżywa w sierpniu, gdy odbywa się tu Festiwal Piosenki.Zimą ulice i molo są wyludnione, ale jest to raczej urok tego miasta.
Najbardziej znanym i obleganym miejscem w tym mieście jest oczywiście molo.
Więcej na http://www.bossanova.pl/
Noclegi Władysławowo
Bardzo blisko Sopotu znajduje się miasto Władysławowo. Władysławowo to miasto (zobacz mielno domki letniskowe tanio) przez, które jedziemy na Półwysep Helski. Miasto to jest niezwykle często zwiedzanym miejscem przez olimpijczyków – ze względu na bardzo dużą procentową zawartość jodu w powietrzu. Główną częścią Władysławowa jest deptak gdzie znajdziemy wiele sklepików z upominkami. Najbardziej znaną częścią deptaka jest Aleja Gwiazd Sportu. Miasto Władysławowo podobnie jak Międzyzdroje wykorzystuje swój turystyczny potencjał, jakim niewątpliwie jest ośrodek sportu, dlatego zaczęto urządzać Festiwal Sportu.
W czasie trwania Festiwalu Sportu na chodniku promenady uroczyście prezentowane są przepiękne tablice upamiętniające, polskich zawodników różnych dyscyplin. Takie pamiątkowe gwiazdy już np: Dariusz Michalczewski, Otylia Jędrzejczak Kazimierz Zimny i Zbigniew Boniek i wielu innych. Do tej pory umieszczono już czterdzieści-osiem nazwisk. miasto (zobacz chmielno domki) Władysławowo to bardzo przepiękne i urokliwe miasto z przepięknym portem. następne informacje http://bossanova.pl/

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.