Urodziny to najfajniejszy moment w roku, dlatego musimy dla swego dziecka załatwić magiczny pokaz

Maluchy często czekają na swe urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co dostaną w prezencie i jakie ciekawostki przygotowali mama z tatą.


Mało istotne czy nasz szkrab ma 5 czy 8 lat.
technologia
Napisane przez: slgckgc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


wczasy
Napisane przez: Altec Lansing
Zainspirowane przez: Altec Lansing


pokaz magii
Napisane przez: Tomasz Ośmiałowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Na sto procent z utęsknieniem czeka na urodziny. Faktem jest, że odmiennie je zorganizujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla starszego dziecka. Dla berbecia mamy możliwość przykładowo zatrudnić klauna lub zamówić dmuchany zamek. Dla większego dziecka rewelacyjnym pomysłem z pewnością będzie pokaz magii. Nasz solenizant i jego koledzy na pewno z sporym zaciekawieniem będą śledzić wszystkie sztuczki magika. Mimo iż robimy przyjęcie, to na pewno będzie panować całkowita cisza. Wszyscy będą koncentrować się na palcach sztukmistrza. Jeszcze kilka dni po urodzinach wszyscy będą rozmawiać o sztuczkach. Nie będzie końca przypuszczeniom - jak on mógł to zrobić. Takie show na pewno będzie wyjątkową niespodzianką, a nasze maleństwo będzie zadowolone. Jeżeli to przyjęcie urodzinowe, to nie może oczywiście zabraknąć kolegów, tortu oraz różnych zabaw. Jednak tort (torty na zamówienie wrocław) oraz zwyczajne atrakcje dosyć często powtarzają się rok po roku. A sztuczki czarodziejskie są niesamowite. Iluzjonista będzie w stanie na przykład wyciągnąć gołębia z kapelusza lub zgadnąć, jaką kartę mieliśmy w pamięci.
Może również przedstawić inne sztuczki, o których wcześniej nie słyszeliśmy, a które wywrą na obecnych duże wrażenie. Będziemy zachwyceni. Zapewne nawet rodzice zbiorą się w czasie pokazu wokół dzieci i z znacznym zainteresowaniem będą obserwować widowisko.
2023/09/03, 08:38:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.