Najbardziej odpowiedni prezent dla swojego szefa - co kupić, aby przy tym nie popełnić żadnej wpadki

W niejednej firmie zatrudnieni stają przed problemem, co zakupić dla swojego szefa. Niestety nie jest to łatwa sprawa, szczególnie jeżeli się nie zna dobrze upodobań i gustów danej osoby.
Dla kogoś bliskiego albo dobrego znajomego można wybrać coś praktycznego lub żartobliwego. Jeśli z szefem dobrze się żyje, wręcz można stwierdzić na stopie przyjacielskiej, to taki rodzaj prezentu można również zaryzykować. Jednak często się zdarza, że szef będzie na dystans ze swoją załogą, i w takich przypadkach wybór będzie
więcej na stronie
Napisane przez: ProFlowers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
znacznie trudniejszy. Powinno się wówczas postawić na prezent uniwersalny - tym sposobem powinno się uniknąć dylematów, czy będzie się podobał kolor lub czy coś będzie miało właściwy rozmiar. Wybranie neutralnego przedmiotu sprawi, że taki prezent nawet jeżeli komuś się nie spodoba, to jednak nadal można go będzie wykorzystać. Jeśli jednak da się coś, co absolutnie nie spasuje do preferencji danego szefa, to wtedy taki upominek stać się może dużym rozczarowaniem.

Kolejne teksty

Plecak: istotne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

plecak
Napisane przez: Alberto Ziveri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wśród górskich akcesoriów plecak jest jednym naprawdę ważnych. Wędrówki po górskich szlakach to bez wątpienia konieczność wzięcia ze sobą nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków również rozmaitych akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku w górach. Jakiego rodzaju akcesoria są nam potrzebne poza plecakiem? Jak kupować plecak?


Kupując prezenty dla szefa skorzystać można z oferty sklepów internetowych, których coraz więcej proponuje najróżniejsze prezenty. Niektóre z nich oferują profesjonalną pomoc w dobieraniu takich prezentów - po podaniu kilku informacji o swoim przełożonym pracownicy sklepu pokażą kilka opcji, i z reguły klienci którąś z nich koniec końców wybierają. Można też samodzielnie zacząć szukanie, ale wówczas powinno się trzymać kilku zasad, żeby nie popełnić gafy. Bardzo popularnymi rodzajami upominków są najróżniejsze artykuły papiernicze i biurowe.

Rzecz jasna mowa tu jest o towarach ekskluzywnych, z górnej półki, bo w końcu innych raczej szefowi nie wypada wręczać. Na pewno dobre pióro albo solidna aktówka ze skóry będą na miejscu, można także pomyśleć o jakimś nietypowym gadżecie do postawienia na stole. Jeśli szef pali papierosy, to stylowa zapalniczka czy też kilka markowych cygar mogą spełnić swoją rolę, a wielbicielowi dobrego trunku butelka koniaku lub brandy także na pewno może sprawić dużą przyjemność.
2019/06/03, 00:00:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.