Wakacje, kiedy nareszcie się rozpoczną, warto spędzić w miejscu atrakcyjnym turystycznie

Szczęśliwie takich miejsc jest pod dostatkiem w Polsce. Jakimś problemem jest czasem konieczność dojazdu z miejsca zamieszkania czy preferencje dotyczące formy odpoczynku. Dużo osób lubi wypoczywać spacerując po górach, inni najbardziej lubią kąpać się w morzu.


Kołobrzeg
Napisane przez: Maurizio Costanzo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie wszyscy na zawołanie umieją podać wielką liczbę nazw miejsc turystycznych. Przykładowo pierwsze które przychodzą do głowy, stolica tatrzańska to znaczy Zakopane oraz popularne miasteczko, Krynica Morska na północy Polski. Albo na przykład Szczyrk w górach oraz Kołobrzeg na północy. Można tak wymieniać bardzo długo.

Zobacz dodatkowo szczegóły w treści (https://www.uannynowytarg.pl/O_NAS,5), na pewno będziesz zdania, że faktycznie warto było się z nimi zapoznać. Nie zwlekaj zatem i wejdź tutaj!

Warto poznać przynajmniej niektóre z wymienionych miejsc.

Dalej krótka charakterystyka ciekawszych dwóch z wymienionych. Szczyrk to mała miejscowość na południowym zachodzie kraju, niedaleko Bielska-Białej. Nieco ponad 40 lat temu Szczyrk otrzymał prawa miejskie, ale już od dawna uważany był za centrum narciarskie w tym regionie. Jednak nie tylko w zimie jest tu pięknie i ciekawie. Latem kuszą nieopisane krajobrazy na rozlicznych trasach turystycznych albo możliwość obejrzenia z bliska kompleksu narciarskich skoczni Skalite oraz jazdy dwuodcinkową kolejką krzesełkową na Skrzyczne.

Jeśli ciekawią Cię prezentowane w tym artykule tematy i masz ochotę poczytać więcej wiadomości na taki temat - wejdź tutaj (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/borsuczyna)!morze
Napisane przez: Laura Camp
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Warto nadmienić, że Szczyrk posiada niedawno powstały kompleks sportowy, gdzie przez cały rok odbywają się przygotowania do zawodów. Dla chcących w spokoju kontemplować, interesujące będą stare budowle sakralne liczące grubo ponad 100 i 200 lat. Jeśli ktoś zechce pojechać na północ Polski, koniecznie musi odwiedzić Kołobrzeg.

To malownicze miasto, będące jednocześnie miastem portowym oraz miejscowością uzdrowiskową, położone jest w zachodniej części wybrzeża, niedaleko Koszalina. Kołobrzeg jest największym naszym kąpieliskiem. Szerokie i czyste plaże ciągną spragnionych plażowiczów zaś zadbana strefa zabawy pod postacią kompleksu sportowego w Dźwirzynie oraz siatce ścieżek rowerowych zapraszają do aktywnego wykorzystania czasu. Fani okładów borowinowych oraz poszukiwacze wód mineralnych także znajdą tutaj coś dla siebie.
2020/09/04, 08:05:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.