Tam jest ciepło! Gdzie wyjechać na wakacje w listopadzie?

Najwięcej ludzi projektuje wczasy w trakcie szczytu turystycznego sezonu, czyli w sierpniu lub w lipcu.


Jednak jest bez liku miejsc, gdzie w listopadzie można odpoczywać na plaży jak też chodzić w krótkich spodenkach.


Co więcej, nie jedynie aura jest interesująca, także ceny poza sezonem lub zaraz na jego początku są dużo mniejsze. Takowe gorące miejsca odkryjemy nie jedynie na wysepkach Santorini, w Azji albo Afryce, ale także w Europie.


santorini
Napisane przez: Sascha Kohlmann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nieco mniej znana siostra Sycylii, Sardynia jest dobrze znana plażowiczom i miłośnikom uzdrowisk, lecz w głębi wysepka kryje mnóstwo fantastycznych miejsc. Przykładowo pozostałości tajemniczej cywilizacji, wioskę murali czy też niedostępne, niesamowite góry. Choć rzecz jasna warto zaglądnąć też nad morze.

Wejdź na ten link a znajdziesz wskazówki z www przygotowane dla osób zaintrygowanych nakreślanym w tym materiale zagadnieniem.

Sardynia
ma jedne z najpiękniejszych wybrzeży w Europie, zaś najlepsze z nich są trudno dostępne. Boka Kotorska - jest to jedno z najcudowniejszych punktów na Bałkanach. Boka to zatoka Adriatyku objęta malowniczymi, zielonymi górami. Całość przypomina nieco fjordy norweskie, tylko jest nad ciepłym morzem jakie tam jest bardzo spokojne, jak jezioro. Nad Boką Kotorską leży mnóstwo średniowiecznych miast, z których najbardziej słynne to otoczony przez mury Kotor.


Kolejne teksty

Który wybrać hamak?

plaża, lato
Napisane przez: VD
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Odpoczywanie w hamaku kojarzy się z beztroską i wakacjami pod palmami, ale tymczasem hamak można rozwiesić dosłownie wszędzie – w ogródku, na tarasie czy w domu.


W tym miejscu jest najwięcej turystów, ale szczerze w pozostałych miasteczkach nie powinno być tak źle i znajdziecie nad Boką małe, nieznane wybrzeża. Całkiem blisko stamtąd też do Chorwacji jak też popularnego Dubrovnika, gdzie też warto zaglądnąć przy okazji. Naprawdę Europa jest piękna!
2020/01/07, 07:35:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.