Jak górskie kurorty starają się zachęcić turystów, oferta Bukowiny Tatrzańskiej dla jeżdżących na nartach

Nasze góry mogą zaoferować mnóstwo atrakcji o każdej porze roku. Wiosna, lato i jesień to czas pieszych i rowerowych wędrówek, w szczególności w czasie ładnej pogody szlaki zapełniają się turystami, a w schroniskach ciężko znaleźć wolne miejsce. Z kolei w zimie na południe naszego kraju przybywają setki tysięcy miłośników szaleństwa na śniegu, i na nich właśnie czekają dziesiątki wyciągów i stoków narciarskich. Miejscowości z rejonu gór coraz więcej zaczynają inwestować, standardem będą już w pełni oświetlone i sztucznie naśnieżone trasy, pozwalające na uprawianie narciarstwa do późnych godzin wieczornych, nawet jeżeli zabraknie naturalnego śniegu.
bukowina tatrzańska
Napisane przez: Brandon Atkinson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Budowane są również szybkie, nowoczesne wyciągi, które eliminują stanie w kolejkach, a oprócz tego szeroko rozbudowuje się baza noclegowa. Dzięki temu nasze polskie narty góry są coraz bardziej konkurencyjne jeśli się je porównana chociażby z naszymi południowymi sąsiadami czy propozycją alpejskich kurortów - Rusin-Ski Bukowina Tatrzańska. Jednak jest jeszcze w tym obszarze sporo do zrobienia, stąd też bez przerwy pojawiają się nowe inwestycje i pomysły, żeby jak największą ilość turystów zachęcić do przyjazdu.

W niejednej miejscowości, szczególnie w wyższych górach, sezon niekiedy będzie trwał nawet pięć miesięcy. Już w grudniu, przy dobrych warunkach da się w niejednym miejscu poszusować na desce albo nartach. Coraz bardziej popularne stają się pobyty w okresie
góry
Napisane przez: SFTRIX
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
świąteczno-noworocznym, a później kolejne dwa miesiące, aż do końca lutego, trwają ferie zimowe, podczas jakich dzieci z całej Polski tłumnie przyjeżdżają na zimowy wypoczynek.


Kolejne teksty

Jak zapewnić sobie tanie i udane wakacje? Czy cena musi być adekwatna do jakości atrakcji?

wakacje
Napisane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jak zauważono, większość turystów najbardziej chętnie spędza wakacje w krajach egzotycznych, ponieważ zapewniają one upragnioną pogodę i niesamowity klimat. Mimo że mnóstwo osób marzy o upalnych wakacjach, wielu z nas boi się bardzo wysokich kosztów wyjazdu. Jeszcze przed wyjazdem warto precyzyjnie przeliczyć koszty, gdyż nierzadko wczasy za granicą okazują się bardziej opłacalne, niż wakacje w kraju.


Jedną z najbardziej popularnych miejscowości w górach, chętnie wybieraną na zimowy urlop, jest Bukowina Tatrzańska. Proponuje ona świetne warunki na uprawianie sportów zimowych, co zresztą widać doskonale po liczbie gości, którzy odwiedzają to miejsce. Prawie każdy stok Bukowina Tatrzańska (ciekawa oferta) jest doskonale przygotowany, wyrównany oraz oświetlony. Proponowane są trasy i dla zaawansowanych narciarzy, i dla amatorów, tak więc bez żadnych problemów każdy znajdzie miejsce pasujące do swoich umiejętności.
2018/02/02, 16:05:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.