Nie wiesz, jak samemu polakierować swój samochód? Przyda ci się parę wartościowych sugestii

Jeżeli zaobserwowaliśmy, iż wiele elementów naszego samochodu pokryło się rdzą, musimy zastanowić się nad lakierowaniem pojazdu. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na skorzystanie z usług profesjonalnego zakładu oraz być może będziemy zmuszeni zrobić to samodzielnie.
Znak zapytania
Napisane przez: Alan Levine
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to wykonalne zadanie, zwłaszcza, gdy zastosujemy przedstawione poniżej użyteczne porady (http://www.tipy.interia.pl/). W pierwszej kolejności musimy zainwestować w dobry lakier. Oszczędziliśmy na warsztacie, więc możemy pozwolić sobie na lepsze środki, by nie okazało się, że po lakierowaniu samochód nie prezentuje się tak, jak pożądaliśmy. Poza lakierem konieczny jest także papier ścierny oraz folia ochronna, by zabezpieczyć wnętrze. Jeśli chcemy z dokładnością rozprowadzać lakier na konkretnych częściach auta, może przydać się również pistolet oraz kompresor. Później przychodzi czas na przygotowanie pomieszczenia. Najistotniejsza jest właściwa klimatyzacja, gdyż lakier ma silny zapach, którego nie można wdychać. Dlatego poza wentylacją trzeba zatroszczyć się o swoje płuca zakładając maskę, na oczy zaś przydadzą się specjalne gogle.

To nieznaczne kwoty, na które możesz sobie pozwolić, aby lakierowanie samochodu nie było powodem uszczerbków na twoim zdrowiu. Po fazie przygotowań pora rozpocząć konkretne działania. Najpierw usuwamy poprzedni lakier używając papieru ściernego. Trzeba to zrobić niebywale dokładnie, by nie mieć problemów z nakładaniem nowego lakieru. Po zakończeniu prac z papierem ściernym można zacząć lakierować auto, nie zapominając, aby nałożyć 2 warstwy, wtedy będziemy pewni, że samochód będzie dobrze wyglądać.


Kolejne teksty

Jakie atrakcje oferuje region Beskidów dla turystów, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy, góry
Napisane przez: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Beskidy to jedno z najpopularniejszych pasm górskich w naszym kraju, ciągną się od środkowych Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W skład Bieszczad wchodzi parę różnych regionów, z których najpopularniejsze wśród urlopowiczów są Beskid Mały i Beskid Żywiecki, a jeżeli będzie chodzić o miejscowości, to tu najchętniej odwiedzane będą Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten region Polski oferuje wiele atrakcji o każdej porze roku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.