Kilka podstawowych informacji o obrusach plamoodpornych, gdzie można je wykorzystywać.

Zapewne niejednej osobie przytrafiła się przygoda, że przy dopiero co zastawionym stole nagle się pojawiła wielka plama soku. I nie wiadomo nagle, co robić, czy od razu zmieniać obrus, przy okazji robiąc mnóstwo zamieszania, czy jednak dokończyć obiad w nie do końca przyjemnych warunkach.


PRacownik
Napisane przez: Andrzej Wójtowicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Odpowiedzą na ten problem są obrusy odporne na plamy, którym żadne soki, zupy czy sosy niewiele mogą zrobić.

Jeżeli masz chęć przeczytać następne wiadomości utrzymane w tej tematyce, zobacz link (https://raksa.com.pl/category/silniki-i-akcesoria-uklady-paliwowe-pompki-paliwa). W tamtym miejscu także odnajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Są one obecne w naszych sklepach od niedawna, ale w tym okresie zdobyły już słuszne uznanie pośród klientów. Największym bowiem ich plusem jest naprawdę duża odporność na rozmaite plamy. W związku z tym że wykonuje się je ze specjalnego tworzywa sztucznego, to nic nie będzie w nie wsiąkać, a tym samym zabrudzenia zwyczajnie się nie trzymają. Poza tym te obrusy są pokryte odpowiednią warstwą ochronną, która dodatkowo wzmacnia ich właściwości. Oczywiście nie oznacza to, że obrusy plamoodporne nie wymagają żadnej pielęgnacji. Bardzo ważne jest, żeby powstałe zabrudzenia umyć możliwie szybko, nie uszkadzając przy tym ochronnej powłoki. Jeśli niewłaściwie się to zrobi, to w którymś momencie powłoka może ulec zniszczeniu, a co za tym idzie może przestać zabezpieczać obrus.


Kolejne teksty

Wyjazd do SPA pomysłem na cudowny wypad w czasie weekendu

BIWAK
Napisane przez: Joan Campderrós-i-Canas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach pokaźna większość osób rzuca się w wir obowiązków związanych z pracą lub dbaniem o dom i często nie możemy nawet znaleźć swobodnej chwili, aby wypocząć. Ten nieustany pęd powoduje, że jesteśmy przemęczeni i brak nam siły.


Śnieżka
Napisane przez: Roland Tanglao
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jednym z podstawowych sposobów czyszczenia obrusów plamoodpornych jest przetarcie ich czystą szmatką, przy pomocy której można będzie zebrać większość zanieczyszczeń.

Jeśli masz ochotę zgłębić więcej danych na przedstawiany temat, to spójrz na opublikowany tutaj (http://astorhotel.pl/kulinaria/) post a odnajdziesz dodatkowe interesujące informacje.

Jeżeli niezbędne będzie pranie, to trzeba dokładnie pilnować zaleceń producenta. Temperatura wody nie powinna przekraczać 40 stopni, powinno się również stosować łagodne środki piorące, bez wybielaczy i mocnych płynów. Przeważnie obrusy nie wymagają prasowania, ale to najlepiej sprawdzić dokładnie czytając metkę. Aktualnie w sklepach jest dostępny naprawdę szeroki wybór najróżniejszych wzorów i kolorów.


Można więc dopasować obrusy do sytuacji, w której będą stosowane, zarówno pod względem koloru jak i rozmiaru. A możliwości ich zastosowania są naprawdę szerokie. Doskonale przede wszystkim się sprawdzają na rozmaitych imprezach typu studniówki lub wesela, lecz też sporo osób używa ich w czasie przyjęć w domu.
2021/09/15, 11:11:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.