Co zrobić jeżeli potrzebny nam hotel w Szczytnie?

Jeżeli posiadasz firmę remontową, powinieneś liczyć się z tym, że zamówienia mógłbyś dostawać z calutkiej Polski. Musisz w takiej sytuacji zagwarantować robotnikom jakieś mieszkanie.
Najlepiej by było, gdyby lokum było z osobnym wejściem, żeby w jakiś sposób zagwarantować swoim robotnikom nieco prywatności.


noclegi szczytno
Napisane przez: zoetnet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Właścicielowi firmy zależy na tym, żeby mieszkanie było niedrogie. Zależy jak liczna jest brygada. Lecz mieszkanie można wynająć już od 15 złotych za osobę. Jeżeli ciekawią Cię noclegi Szczytno jest miastem, w jakim odnajdziesz tanią ofertę. Domy z pokojami posiadają aneks kuchenny, gdzie można by przygotować sobie śniadanie. W pokoju jest tv i łazienka. Oprócz tego jest też darmowe WI-FI. Wszystko po to, aby robotnicy po ciężkim dniu roboty mogli przyjemnie oraz spokojnie spędzić czas. W pokojach jest świeża pościel, która zagwarantuje swoim użytkownikom zdrowy sen, aby kolejnego dnia znowu pójść do trudnej pracy na budowie. Nie trzeba wynajmować mieszkania w samym Szczytnie. Można też jeszcze taniej wynająć jakiekolwiek lokum w pobliżu. Na budowę robotnicy i tak dojeżdżają autem, zatem dla nich nie ma problemu, a dla właściciela firmy to będzie naprawdę bardzo korzystna propozycja.


Jeśli robotnicy zostaną na weekend, mogliby obejrzeć zabytki Szczytna. Może to być podzamcze zamku krzyżackiego, po jakim dziś pozostały zaledwie ruiny. Obok zamku jest szczyciński ratusz z oddziałem Muzeum Warmii i Mazur. Znajdują się w tamtym miejscu zbiory etnograficzne i przyrodnicze. Są też tematyczne czasowe ekspozycje. Niedaleko ratusza jest posąg K. Klenczona, lidera zespołu Czerwone Gitary. Należałoby też obejrzeć mnogie stare budynki przykładowo budynki szkoły policji czy basztę ciśnień.
Warta obejrzenia jest także zabytkowa chałupa mazurska z XIX w. Szczytno zawsze chętnie ugości turystów i jeżeli potrzebny będzie hotel, Szczytno ma bogatą propozycję noclegową oraz gastronomiczną.
2018/02/21, 10:02:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.