Gospodarstwo agroturystyczne - rzeczy, które powinieneś wiedzieć

W naszym kraju jest zarejestrowanych mniej więcej 8 tys. gospodarstw agroturystycznych.


Wypoczynek na polskiej wsi może być doskonałą odmianą od zagranicznych wczasów.


agroturystyka kudowa zdrój
Napisane przez: MinJae Kim
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nic tak pysznie nie smakuje jak świeży chlebek z twarożkiem! Jest też mnóstwo atrakcji dla maluchów, które biorą udział w codziennych gospodarskich pracach. Nim postawisz na urlop w gospodarstwie agroturystycznym, sprawdź, jakie warunki proponuje gospodarstwo. Jeżeli śnisz o idealnej ciszy a także spokoju sprawdź, czy gospodarstwo nie leży w środku wioski. Sprawdź, jak daleko z osady jest do przystanku autobusowego czy też stacji PKP, jeśli nie wybierasz się autem. Leśniczówka w samym sercu puszczy gwarantuje spokój, lecz wyjazd z maluchami może być kłopotliwy, gdy przyjdzie Ci pokonać parę kilometrów piaszczystą leśną drogą z ekwipunkami i grymaszącymi latoroślami. Agroturystyka Kudowa Zdrój to świetna sprawa!


W gospodarstwie agroturystycznym jak w kurorcie, w sezonie opłaty za nocleg są wyższe. Musisz też wcześniej rezerwować miejsca, szczególnie w modnych gospodarstwach. Przeczytaj warunki rezerwacji. Zapewne gospodarze poproszą o przedpłatę przelewem . Spytaj także o warunki. Część gospodarstw wypożycza tylko łóżka z materacami. Za pościel albo ręczniki musisz dopłacić albo przywieźć je ze sobą. Zapytaj, czy i jakie posiłki są w cenie Pobytu. W wielu gospodarstwach dostaniesz obfite śniadanie, jednak na przykład za kolację trzeba dopłacać. Najlepiej ustal to podczas pierwszej rozmowy z gospodarzami.


Kolejne teksty

Świąteczne spoty reklamowe, czyli o tym, w jaki sposób promować swoje usługi przed świętami

produkcja spotów reklamowych
Napisane przez: AlphaGeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jak wszelkiego roku, kampanie reklamowe powiązane z przedświątecznymi zakupami zaczynają się o dużo, dużo uprzednio. Jak najskuteczniej można wypromować swoje produkty przed świętami? oczywiście, zwykle twórcy kampanii marketingowych nawiązują do konieczności wyboru akurat takiej, reklamowanej rzeczy, przed świętami, bowiem bardzo może to ułatwić klientom życie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.