Właściciele gabinetów medycznych są zobligowani do sterylizowania sprzętu i ogólnie oczyszczania powietrza z wirusów czy innych mikrobów

Jeśli posiadamy gabinet lekarski albo dentystyczny, to na pewno wiemy, że należy odkażać powietrze w pokojach zabiegowych, ale również w pokojach, gdzie przyjmują lekarze i w poczekalni.
atrakcje turystyczne
Napisane przez: Lisa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W powietrzu krąży niezliczona ilość bakterii oraz mikrobów. Część z nich bywa niebezpieczna dla zdrowia. Jednak, najczęściej organizm człowieka jest w stanie sobie z nimi poradzić. Bywają jednak takie miejsca, gdzie należy szczególnie troszczyć się o to, żeby poziom wirusów nie był zbyt wysoki. Takie miejsca to przykładowo gabinety lekarskie czy szpITal. Przychodzą tam ci, którzy są chorzy, zatem i tak mają już niski poziom odporności. Nie mogą zatem być narażeni na dodatkowy atak podwojonej liczby wirusów. Przez to w takich miejscach muszą znajdować się lampy bakteriobójcze. Powinniśmy wytypować najlepsze dostępne w sprzedaży. Na to, która lampa jest idealna do naszej przychodni, wpływ ma mnóstwo czynników. Lampa funkcjonuje tak, że emituje wiązki promieniowania UV. Przez to eliminuje przeróżne wirusy, drobnoustroje oraz bakterie. Jeżeli pragniemy zamówić sprzęt do przychodni, która w nocy jest zamknięta, to możemy nabyć lampy typu NBV. Rzecz w tym, że przy włączonych lampach nikt nie powinien pracować w danym pomieszczeniu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.