Dlaczego warto jest odwiedzić Krosno wspólnie ze swymi maluchami?

Jeżeli masz chęć zapoznać wszystkie uroki Podkarpacia, należałoby w tamto miejsce pojechać i zwyczajnie poznać je osobiście. Miejsce to proponuje tak dużo rozrywek, że dawniej nosiło nazwę parva Cracovia.
Poza organizowanym tam w czerwcu Dniem Krosna, należałoby także pojechać tam na organizowane w maju pokazy balonowe czy odbywającą się w lipcu imprezę o nazwie Świet(l)ne Miasto czy organizowane w sierpniu Karpackie Klimaty. Także tamten (szczegółyna ten temat - zobacz naszą propozycję http://www.villamare.com.pl) obszar jest wart odwiedzenia, gdyż znajduje się tam m.in. zamek Kamieniec. Jeżeli podróżujesz ze swoimi dziećmi, należy pamiętać o stworzeniu takiego planu wyjazdu, żeby były w nim też rozrywki przeznaczone wyłącznie dla najmłodszych. Na szczęście w Krośnie jest dużo takich atrakcji. Należą do nich m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła czy Linowy Park Przygody czy Rodzinny Park Rozrywki. Jest w tamtym miejscu też Fikoland czy znaczna sala zabaw czy park jordanowski. Na miejscu można by również wypożyczyć rower, żeby mieć możliwość w sposób ekologiczny i zdrowy zwiedzić miejsca, które znajdują się w pobliżu Krosna. Jeżeli interesuje Cię wygodny i niedrogi nocleg (zobacz pokoje nad morzem z basenem) Krosno to miejsce, do jakiego naprawdę warto pojechać.


nocleg Krosno
Napisane przez: Jacek Becela
Zainspirowane przez: www.flickr.com


Wymienione początkowo miejsca może nie brzmią jak typowe rozrywki dla najmłodszych, jednak są w tamtym miejscu osobne drogi dla dzieci, które również mogłyby nie tylko je zainteresować, lecz także wiele nauczyć. W parku linowym natomiast są nie tylko atrakcje dla miłośników wspinania, lecz także specjalne wodne kule, którymi można by pływać na tamtejszym dużym basenie.
Jest to niezwykle bezpieczna postać zabawy, gdyż dziecko nie ma bezpośredniej styczności z powierzchnią wody. Niezwykle ciekawą rozrywką jest także labirynt, jakiego ściany mają aż 170 cm wysokości.
2018/06/23, 11:19:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.