Myślisz nad projektem gazetki promocyjnej? Dzięki kilku cennym radom pójdzie ci dużo łatwiej

Każdy właściciel firmy bądź sklepu, który ma do zaoferowania klientom swój asortyment, musi zastanowić się nad gazetką promocyjną. Znaczna konkurencja sprawia, iż trudno jest się wybić na rynku, toteż trzeba stworzyć atrakcyjne materiały promocyjne, na które potencjalni klienci z chęcią zwrócą uwagę. Jak się do tego zabrać?
Bez wątpienia konieczne są zdjęcia proponowanych produktów. Profesjonalizujesz się w małej architekturze ogrodowej? Powinieneś zrobić fotografie altan, oczek wodnych oraz ogrodzeń, które wykonujesz. Zdjęcia powinny być dobrej jakości, tak aby wyraźne były wszystkie detale i nie okazało się, że produkt z gazetki poważnie odbiega od tego, jaki mamy w swoim zakładzie. Następna kwestia to sam projekt gazetki. Gazetki promocyjne muszą być fachowo zaprojektowane, aby klient mógł sprawnie rozeznać się, co i w jakiej cenie może zakupić. Cena ma być zaakcentowana, ponieważ to ona w największej mierze ma wpływ na decyzję zakupową. Zewnętrzna strona gazetki nie może się obyć bez nazwy oraz loga marki. Podobnie jak cenę, te elementy również warto jest właściwie wyróżnić, by nie umknęły uwadze odbiorcy mogli je dostrzec. Warto jest też zaznaczyć adresy sklepów, w których kupimy pokazane w gazetce artykuły. Czasem bowiem asortyment dostępny jest wyłącznie w jednym, określonym miejscu, a kupujący nie lubią się zawodzić.


Kolejne teksty

Jakość polskich marek w zestawieniu z markami zza granicy

Trzewiki
Napisane przez: VIVOBAREFOOT
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Większa część ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że wyrobienie wysokiej jakości marki połączone jest z długim oczekiwaniem i znacznym nakładem energii. Nie tak prosto jest bowiem wprowadzić i spopularyzować taką markę, która będzie znana w całym kraju, a także na świecie.

Gazetki promocyjne powinny być wydrukowane wysokiej jakości tuszem na sprawdzonym papierze. Jeśli zdecydujemy się na najtańsze materiały, prawdopodobnie nie zdobędziemy oczekiwanej liczby klientów. Odbiorcy coraz częściej mają na uwadze takie szczegóły, tym bardziej, iż każdego dnia dostają sporo gazetek i widzą, jakiej firmie faktycznie zależy na pozytywnym odbiorze. Gorszy papier może nadać się do skrzynki na listy, lecz jeżeli gazetka zostanie pozostawiona w furtce, będzie się nadawać jedynie do kosza. Przez to firma straci kolejnego klienta, który mógłby się zaciekawić jej propozycjami. Jeśli w takim razie masz w planie zaprojektować materiały promocyjne, już wiesz, na co zwrócić uwagę, aby gazetka przyciągała oczy i była dobrze odebrana przez zainteresowanych nią klientów. Zastosuj się do niniejszych wskazówek a osiągniesz pożądany efekt.
2018/01/18, 09:40:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.