Wyjazdy dla studentów

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Mnóstwo osób zastanawia się dokąd wyjechać tego roku. Najbliżej i najoszczędniej jest możliwość spędzić wakacje w Europie. Na zachodzie i północy może być dość drogo, lecz im bardziej w stronę Azji, czyli na wschód i od Polski, tym ceny winny być mniejsze.

Plaża
Napisane przez: Bryn Pinzgauer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Hiszpania to kraj nader ochoczo odwiedzany przez turystów. Niektórzy uznają Barcelonę za najpiękniejsze miasto. Są góry, są kotliny, jest przede wszystkim morze i ten niesamowity, ulotny koloryt cudownej metropolii. Miasto to odróżnia się cudnym, ciągnącym się kilometrami, morskim brzegiem w pobliżu miasta. Dla entuzjastów piłki nożnej niezapomnianym wrażeniem będzie zwiedzenie boiska FC Barcelony. Czarodziejskie prezentacje prześlicznej fontanny, która tańczy w rytm muzyki oczarują każdego.

Będąc w Hiszpanii wskazane jest odwiedzić Malagę. (http://www.eholiday.pl/tanio-krakow-20095-apartament.html) To miasto jest wzniesione nad samym morzem. Jest możliwość tu zwiedzić śliczną katedrę, także cytadelę. To miasto Picassa przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem, pełnym wąskich uliczek z restauracjami i kawiarenkami. Walencja jest ogromnie popularna nie jedynie pośród zagranicznych wędrowców, ale chętnie wyjeżdżają do niej sami Hiszpanie. Mimo, że jest to miejsce wyjątkowo oblegane przez podróżników, powinno się tam pojechać, ażeby odwiedzić Miasto Sztuki i Nauki.

Kolejne teksty

Wakacje studenckie w atrakcyjnych cenach

Calzone, pizza
Napisane przez: www.onaonaona.com
Zainspirowane przez: www.onaonaona.com
Większość ludzi lubi wyprawy, dzięki którym ma szansę odkrywać nowe tereny, inną kulturę, ciekawych ludzi. Lecz zazwyczaj możemy wybrać się na jedną wycieczkę w trakcie wakacji.


W sąsiedztwie znajdują się ekskluzywne kurorty. Jedną z mniej uczęszczanych wysp jest Minorka. Piękne plaże i ciepła woda jest plusem każdych hiszpańskich miejscowości wypoczynkowych. Miłośnicy nurkowania znajdą w owym kraju znakomite lokalizacje z krystalicznie czystą wodą i różnorodną florą. Są też doskonałe miejsca dla surferów, którzy wypatrują solidnych wrażeń. http://www.eholiday.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.