Rowerem przez Warszawę - łatwy i wyjątkowo dobry sposób na zwiedzanie stolicy

Jeżeli szukamy jakiegoś ciekawego miasta, w jakim moglibyśmy spędzić udany i ciekawy weekend, to stolica Polski pozostaje jak zwykle interesującym wyborem.


Ogromna liczba wydarzeń kulturalnych oraz sposobność aktywnego spędzenia czasu powodują, że nie będziemy się w tym mieście na pewno nudzić.


ruszajwpolske.pl/ofertySpecjalne/romantyczne_chwile/13,1,index.html
Napisane przez: Darling Starlings
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jeżeli wybierzemy się do Warszawy latem, to świetnym pomysłem na wycieczkę będzie wybranie jednośladu jako głównego środka poruszania się po mieście.Co pozostaje raczej oczywiste, dobrze rozbudowana sieć Autobusów, tramwajów czy też metra sprawia, że będziemy mogli dotrzeć niemal wszędzie, to jednakże wybór jednośladu da nam extra doznania i frajdę ze zwiedzania tego największego w Polsce miasta. Jeśli chodzi o trasy rowerowe Warszawa ma nam naprawdę sporo do zaproponowania, a co najważniejsze - ciągle rozbudowywana infrastruktura sprawia, że rower jest coraz bardziej lubianym środkiem transportu, także na co dzień dla mieszkańców Warszawy.


Kolejne teksty

Który wybrać hamak?

plaża, lato
Napisane przez: VD
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Odpoczywanie w hamaku kojarzy się ze swawolą oraz wakacjami pod palmami, lecz przecież hamak możemy rozwiesić literalnie wszędzie – w ogrodzie, na tarasie czy też w domu.


Kiedy jesteśmy po raz pierwszy w stolicy, musimy przygotować precyzyjny plan naszego zwiedzania. Dobrze jest dokładnie przygotować sobie listę miejsc, jakie chcielibyśmy zwiedzić. W ten sposób nic istotnego nie powinno umknąć naszej uwadze. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w mapy offline, jakie będziemy posiadać ciągle pod ręką i to bez konieczności posiadania dostępu do sieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.