W każdy dzień wzbogacani jesteśmy nowinami. Jaki sposób Tobie pasuje? Jakiego rodzaju preferujesz informacje? Jak preferujesz je otrzymywać?

Codziennie dowiadujemy się czegoś nowego o świecie, na tym się łapiemy, że nowa porcja wiedzy potrafi otworzyć nam oczy na wiele zjawisk i inspiracji. Właściwie to nigdy nie mamy dość, jeśli zauroczy nas coś, zachwyci chcemy dostawać jeszcze więcej tego czegoś.


Fragment gazety
Napisane przez: Tony Cairns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda porcja użytecznych dla nas informacji w różnych przejawach życia, wzbogaca nas i umożliwia odkrywanie nowych rzeczy. Informacje, wiedza, ciekawostki są jak podróże, dzięki którym odkrywamy nowe lądy lub lądujemy tam, gdzie już byliśmy, ale znów chcemy powrócić.

Każdy ma wypracowany przez siebie sposób na własne informacyjne wzbogacenie. Ktoś będzie potrzebował najbardziej wzniosłych doznań związanych z estetyką, wizualnych i muzycznych, wszystko
Poranna prasa
Napisane przez: Julie anne Johnson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
poniżej tego poziomu warte jest tyle, co funt kłaków. Inny będzie bardziej spokojny, ale jego wymagania także nie będą wcale niskie. Wreszcie jest duża grupa ludzi, którzy właśnie w nosie mają takie coś, wystarczy im dobry artykuł, fajna książka, niekoniecznie o rzeczach wielkich, istotnych, po prostu chcą się czuć dobrze z lektura, lubią czytać, to co sprawia im przyjemność.

Jeszcze innym wystarczą zwyczajne gazetki promocyjne jak te z stąpają twardo po ziemi i zależy im na jak najniższych cenach. Są dalecy od bujania w obłokach, lecz myślą co zrobić, by nieco zaoszczędzić. Mawia się, że tak najczęściej działają osoby starsze, które, mają dużo czasu. Nie jest to prawda, ponieważ w każdym wieku znaleźć można ludzi, którzy będą wertowali takie gazetki promocyjne szukając ciekawych ofert. Zresztą, jakby to odebrać na bardziej wszechstronnym pojmowaniu to przecież nie wyklucza jedno drugiego. Przecież osoba, dla której bardzo ważne są doznania duchowe czy artystyczne, może także z pełną pasją przeglądać gazetki promocyjne.

A dlaczego nie? Wyróżnić można dwa światy, świat duchowy i przyziemny, a każdy z nas (bogaty czy biedny) lepiej się czuje, jeśli może trochę zaoszczędzić. I nieważne, jakiej słucha na co dzień muzyki, w kwestii niewielkich przyjemności, takich, jak ciekawe konsumenckie oferty jesteśmy bardzo do siebie podobni.
2018/07/11, 18:36:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.