Idealne wczasy w górach

Stolica polskich Tatr czyli Zakopane to najbardziej znana miejscowość wypoczynkowa w Polsce. W Zakopanem bez względu na pogodę zawsze coś się dzieje. Jedną z największych atrakcji, którą znają nie tylko nasi rodacy jest co toku, odbywający się puchar świata w skokach narciarskich. Właśnie w tym czasie wszystkie apartamenty bez względu na cenę są najbardziej oblegane. Wtedy też śmiało możemy stwierdzić, iż w Zakopanem jest dużo mniej miejsc noclegowych, niż osób potrzebujących.

Zakopane
Napisane przez: Alessandro Conti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Równie tłoczno w stolicy polskich Tatr robi się w okresie świątecznym, wtedy też duża liczba rodaków decyduje się spędzić święta oraz czas sylwestrowej zabawy w góralskich chatach - nigdzie nie ma takiej wspaniałej atmosfery jak tutaj.

Kolejne teksty

Z jakiego powodu warto wyjechać dziś w góry

orawka noclegi
Napisane przez: Michela Simoncini
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
co koniecznie należy mieć na uwadze planując podobny wyjazd?


Góry to cudowne miejsce, znakomite dla miłośników aktywnego trybu życia. W Polsce posiadamy do wyboru kilka pasm górskich, wyższych albo niższych, z tego powodu każda osoba na pewno będzie w stanie bez dużych kłopotów odnaleźć coś faktycznie odpowiedniego dla siebie.


Spacerując po Krupówkach, praktycznie zawsze napotkamy prawdziwego górala ubranego w regionalny strój. Przed okresem świątecznym rezerwację często trzeba zrobić o wiele wcześniej - często nawet kilka miesięcy wcześniej. Ale jest to tak wyjątkowe miejsce, że naprawdę warto.

Zdecydowanie najlepszym okresem na wyjazdy rodzinne są miesiące lipiec oraz sierpień – mimo, iż również w tym okresie nie brakuje turystów. W miasteczkach położonych obok Zakopanego można spotkać apartamenty w bardzo interesujących cenach. Duża część polaków wybiera właśnie miejscowości położone blisko stolicy polskich gór ze względu na niższe ceny, ciszę oraz spokój. Luksusowe apartamenty zakopane oferowane na stronach mieszkania-zakopane.pl wyróżniają się wśród innych ofert, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale także ze względu na szeroki wybór wyposażenia. W tego typu apartamentach odnajdziesz wszystko, a nawet znacznie więcej co jest potrzebne do bezproblemowego wypoczynku. Zobacz apartamenty zakopane.

Apartamenty jakie znajdziesz na www.apart-center.pl są duże i naprawdę bardzo dobrze wyposażone. Dla wczasowiczów czekają bezpłatne atrakcje i są to między innymi: wycieczka na quadach w okolicach Gubałówki, wycieczka dorożką w okolice bajecznej Doliny Chochołowskiej, wycieczka dorożką w Dolinie Kościeliskiej oraz nie ograniczony pobyt dla dwóch osób w SPA w hotelu Stamary. Dla najmłodszych ciekawą propozycją na pewno będzie Aquapark w Zakopanem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.